Anasayfa Asayiş Yürek’mi yedin?

Yürek’mi yedin?

kadirkoc

Yine Silivrispor maçındayız, benim tarzım siyasi ağırlıklı olmasına rağmen bir boşluğu doldurmak adına ilçemizin takımı silivrispor’u yakından takip ediyorum. Bir konuyu işleyeceksem o konuya hakim olmalıyım.

Takım nasıl birbirini tanıdıkça güzelleşiyorsa, bende takımı tanıdıkça hem taraftar, hemde yazar olarak olayı içselleştiriyorum.

Öncelikle takımın genel durumundan bahsetmek istiyorum.

3 haftada 5 puan ve 3 haftadır yenilmiyoruz, 1 galibiyet iki beraberlik aldık.

Eksik yönlerimiz var’mı? Kesinlikle var, ama artı yönlerimiz öne çıkmaya başladı.

Ben öncelikle eksik yönlerimizi sonrada o muhteşem adamı yazmak istiyorum.

Takımda sağ bek ve sol bek eksikliğimiz fazlasıyla hissediliyor, buna sevgili hocamızın bir çözüm bulması gerekiyor.

İbrahim Kaş düzgün bir adam iyi topçu, ama basit hatalar yapmak zorunda kalıyor, bunun sebebi defans hattının uyum sorunu.

Onur kardeşimizin kendini geliştirmesi gerekiyor, bunu başarırsa takıma çok faydalı olacaktır. Futbola Galatasaray alt yapısında başlayan kardeşimiz, bu ligin tecrübeli futbolcularından sayılıyor, Taşkın hocayla çıkış yapabileceğini düşünüyorum.

Fuat kardeşim iyi topçusun, eforunu boşa harcama topu biraz daha yakından takip et, bugünün iyilerinden bir tanesiydin.

Sercan iyisin ama sen çok daha iyi olmak zorundasın kardeşim, sen Silivri’nin çocuğusun…

Hey sen adı gibi barış kokan, Barış bakır nazire’mi yapıyorsun? Silivri’de doğmuş ama ilk kez Silivri’ye geldin, seni ilk izlediğimde bu adam ununu elemiş, eleğini asmış görüntüsü verdin. Sevgili kardeşim futbolu silivride bırakmayı fazlasıyla hak edeceksin bunu anladık. Bir bakıyorum defanstan top çıkartıyorsun, bir sağ kanatta, bir sol kanatta, hayırdır kardeşim, sayın başkan sana yürek’mi yedirdi. Yaş 33 olmuş ama Silivri’ye vereceğin çok şey var buna emin oldum.

Spor yazmayı pek bilmem, ama sizler bu takımı ligde tutacak gençlersiniz. Ben sizlere gelişiminizden dolayı teşekkür ediyorum. Hepinize tek tek yer açmak isterim ama dedim ya spor yazmayı bilmem.

Hiç tereddütüm yok, bu takım ligde kalacak.

Son bir şey daha

Taşkın hocam gelecek hafta takımı 4-3-1-2 oynat, Selçuk spor’a fark atalım…

 

 

You may also like