Anasayfa Köşe Yazarlarımız YSK’NIN GEREKÇELİ KARARINA ULAŞTIM

YSK’NIN GEREKÇELİ KARARINA ULAŞTIM

kadirkoc

Sevgili okurların, çok uzun ve meşakkatli uğraştan sonra YSK’nın aldığı gerekçeli karara ulaşmayı başardım, okudum ve kısa özet olarak sizlere sunuyorum.
YSK kısaca şunları söylüyor; ” akp bize birşeyler oldu” “diye çok önemli bir başvuru yaptı, bizde baktık bir şeyler olmuş CHP hiç olmadığı, olamayacağı kadar sandıklara sahip çıkmış, bu durum siyasetin olağan akışına uygun değildir. Bizde kesinlikle birseyler olduğuna emin olup seçimi iptal ettik, aslında seçimi iptal ederek CHP yi test etmek amacımız, birşeyler olmadi’ysa CHP bu kez sandıklara sahip çıkmayacaktır, bir şeyler olmadan ak parti seçimi kazanacaktır,biz bu seçimde bir karar daha alıyoruz CHP ve diger muhaliflere islak imzalı tutanak vermeyeceğiz, israr ederse akp den almasını salık edeceğiz.
Aziz Türk Milleti, biz ne yaptıysak demokrasi ve hukuk adına yapıyoruz, bizim için ister akp olsun, ister ak parti olsun isterse adalet ve kalkınma partisi olsun, yada Recep, tayyip, veya Erdoğan olsun, kişi yada kurumları önemli değildir biz adalet dağıtıyoruz.
Biz seçimi yenilerken Sayın İmamoğlu oğlu aklımıza hiç gelmedi cünkü İmamoğlu bir kisi’ydi, oysa karşısında 1.000 Ali vardı, hadi 999 Ali seçimi kazanamadı bunu anladık ama 1.000 Ali’nin seçimi kazanmamış olmasını olağan akışa uygun bulmadık 1.000 tane Ali’nin kazanamadığı seçimi, bir imamın oğlu kazanamaz.

Sevgili Türk Milleti hepimizin çoluğu çocuğu var, kasetimiz olur dvd miz olur bizde insanız, bunlar yoksa bile bank asya’nin önünden geçmiş olabiliriz, akşam eve geç gidip, sabah işe geç gitmiş olabiliriz, lütfen adalete, kalkınmaya, hatta partiye güvenin, sandığa gidip ak partiye oy verin, bizi zırt pırt seçim yenilemek zorunda bırakmayın, bakın Haziran ayı, Temmuz, Ağustos ayı geliyor tatile çıkacağız, çıkacaksınız, çıkamayız, çıkamazsınız, siz bize bakmayın biz kışın Maldivlere gider tatilimizi yaparız, biz sizi düşünüyoruz ona göre”…

You may also like