Anasayfa Genel Yöntem yanlış Eren

Yöntem yanlış Eren

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın Basın Danışmanı ve Sosyal Hizmetler Müdürü Eren Ermiş diye bir arkadaşımız var, bu yazıyı okuyanların neredeyse tamamı tanır bu arkadaşı çünkü uzun yıllar yerel gazetecilik yapar.

Kayserili yeterince zeki olmayan çocuğunu memur yapar, “bundan esnaf olmaz” dermiş, bizim Eren Ermiş te Memur oldu çünkü çok güzel yazılar yazsa da dost biriktirmeyi bir türlü beceremedi , Rahmetli İrfan Ağabeyle de bu kritikleri yapardık, Alpaslan İçin “Tıpkı ben” derdi, Ahmet için ise “bu çocuk beni bakacak çocuk ama biraz gevşek” derdi dedikleri tek tek çıkıyor.

Asıl konumuza dönelim Eren Ermiş’e.

4 Yıldır önemli bir görev ifa ediyor bana göre başarılı değil ama Başkan Başarılı buluyor ki halen görevde tutuyor,  4 Yılda bir çok protokol etkinliği oldu hiçbirinden tam not alamadı, Volkan Yılmaz’ın görevde tutması bana göre vefayla alakalı, yoksa Eren Ermiş’in başarılı olduğundan değil.

Şimdi bu Eren Ermiş Gazetecileri Bursa ya  Kültür Gezisine götürecekmiş , Götürecek olduğu kişilere bakıyorum doğru dürüst işini yapan 5 kişi yok, bazıları ise Basın Bülteni yayınlamaktan başka hiçbir iş yaptıkları yok, sorsan hepsi anlı şanlı gazeteci oysa bu insanların gazeteci olmadığını en iyi bilen kişi Eren Ermiş.

Son günlerde Eren Ermiş eleştirileri gırla gidiyor götürdüğü isimlerin neredeyse tamamı Eren Ermiş’e bir çok eleştiriyi özel sohbetlerde dile getiriyor, bazıları ise akla hayale gelmeyecek iddiaları yazıyor.

“Tarzan zorda” diye bir söz var burada cuk oturuyor, Eleştiriler Eren Ermiş’e kadar ulaşmış olmalı ki Gazeteci olduklarından emin olduklarını bile davet ederek bu kişileri Bursa ya Termal otele tatile götürüyor, bir nevi algı çalışması yapılacak.

Eren Ermiş Yıllarca Yerel Gazetecilik yapması hasebiyle bir insanla dostluk ilişkisi kurmuş birisi ama bugün geldiğimiz noktada o insanlar “Neymiş bu Eren, Selam Vermeye bile tenezzül etmiyor, nankör biriymiş, insan geçmişini unutmamalı, yarın yine yüz yüze bakacağız ama o gün Eren yüzüne bakacak kimse bulamayacak” diyorlar.

Bugün “Sus payı” olarak milletin parası çarçur edilecek, buna ben sessiz kalmayacağım, sizin paranızla tatil yapanlar yarın size yalanlar söyleyerek,  Basın Bülteni yayınlayarak Belediye ve Eren güzellemeleri yapacaklar.

Kıbrıs’a Keli götürenler Bursa ya hepsini götürerek gönül almasını izleyeceğiz…

Termal ziyareti yılbaşından sonraki hafta yapılacak, bu ziyarete katılanları tek tek inceleyeceğim, varsa haber sitelerini kontrol edeceğim son bir yılda gazeteci olarak neler yazmış, neler konuşmuşlar sizlere tek tek sunacağım.

Şimdilik bu kadar, gerisi gelecek…

You may also like