Anasayfa Köşe Yazarlarımız Yılmaz İyi Partiyi dizayn mı ediyor?

Yılmaz İyi Partiyi dizayn mı ediyor?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri siyasetini çok yakından takip ediyorum, İyi Parti Delege Seçimleri bazı şeyleri gözümüzün içine sokmaya yetti.

Ak Parti seçmenini kaybeden Volkan Yılmaz İyi Parti seçimlerine müdahalede bulunarak Ak Partiye “Siz destek olmazsanız, İyi Parti desteğini alırım” diyebilmek adına bir çalışmaya girişti ama burada yola çıktığı kişilerin acemiliği sayesinde foyaları ortaya çıkmış oldu.

Aday olan kardeşim bugün bazı ziyaretler yaparak bu durumu açığı vurdu, İlk ziyareti Cem Güner’e yapıyor, Cem Güner kim 3.5 Yıldır Volkan Yılmaz’ın kalemşörü, geçtiğimiz günlerde Kıbrıs gezisine el altından dahil ettiği gazeteci.

Yine ikinci ziyaret kime yapılıyor, sanayi sitesinde Ercan Çalışkan’a yapılıyor, yani yine Volkan Yılmaz hayranlığı dillere destan birine gidiliyor, işin ilginç yanı ise bu ziyaretler “Seçim kazanmış lider edasıyla yapılıyor” oysa Gökhan kardeşimiz resmi olarak halen İyi Parti Teşkilat Başkanı, Delege seçimlerinde seçim kazandım havasına girilmesi delegenin oyuna ipotek koymaktır ve siyasi tecrübe eksikliğidir, “ne yani İyi Parti delegesi kendi özgür iradesiyle oy kullanamayacak siz ipotek mi koydunuz” diye sorarlar adama.

Siyaset uzun soluklu bir çalışmadır Delege seçimlerinde başarılı olup kurultayda hüsrana uğrayan bir çok isim biliyorum, yaşadık bunları sevgili dostlar.

Gece oylar kullanılmış arkadaşlar sonuçları beklerken iki tek atmışlar, Divan Başkanı duruma müdahale ederek tutanak tutmuş, yahu kardeşim için tabiiki iç  ama o salonda içmeyin yada içecekseniz gidin dışarıda için, seçim günlerinde bizde alkol satışı yasak, neden çünkü alkol alınıp taşkınlık yapılabilir diye.

Haber yaptığım fotoğrafla alakalı “kullanılamaz” diye söylemler duyuyorum, bir kurultay salonu kimsenin özel hayat alanı değildir, elimde Resmi evrak var, olayın geçtiğin yerin fotoğrafı var ve bunu haber yaparım, Kanun özel hayatın sınırlarını çizmiş.

Kulağıma gelen teyide muhtaç daha büyük ithamlar var, bunların teyidini yaptıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

İyi Parti Delegesi Volkan Yılmazın dolaylı olarak yaptığı bu müdahaleyi görmezden geleceğini sanmıyorum. VESSELAM…

 

You may also like