Yeter

kadirkoc

Sevgili okurlarım, teknik bir sebeple bir süredir sizlerden ayrı kaldık, bu süreyi hem tatil yaparak hemde kendimi çek ederek geçirdim.

Benim hassas olduğum tek şey dostlarım, onların zarar görmemesi adına kellemi ortaya koymaktan çekinmem, bunu beni yakından tanıyan herkes bilir.

Silivrispor önceki dönem Başkanı Taylan Güraslan dosttan öte öz kardeşimdir, böyle gördüğüm için İki Yıldır Silivrispor eleştirisinde bulunmadım olumlu olumsuz konulara girmedim, çünkü biliyordum ki tek kelime eleştiri yapsam “Taylan Güraslan yazdırıyor” diyerek kardeşimin üzerine gidecekler, bu sebepten dolayı bildiğim bir çok konuyu yazmadım ama artık bitti. Yanlış anlaşılmasın dostluğum değil yazmama dönemi sona erdi, benim yazdıklarım üzerinden Taylan Güraslan’ın üzerine gelirseler, bunu Taylan Güraslan göğüsleyecek kardeşimse bu yükü taşımak zorunda.

Diğer konu ise Önceki Dönem Belediye Başkanımız Özcan Işıklar.

Kendisi Parti büyüğüm ölünceye kadar asla saygısızlık etmeyeceğim ağabeyimdir, sevgimde saygımda sonsuzdur.

Siyasi olarak yazdığım her yazı kendisine mal ediliyor, bunca zamandır hiç bir yazımı önceden kendisine atarak böyle yazıyorum diye onay alan namerttir, oysa her yazdığım yazıdan sonra kamuoyunda “Özcan yazdırıyor” demelerinden dolayı bir çok konuyu yazmaktan itina ettim.

Özellikle şunu belirteyim Özcan Işıklar bana tek kelime yazı yazdırma teşebbüsünde bulunduysa ben namerdim, yazdırıyor diyenler namerttir diyorum öyleyse. Şu oldu ama ben kendi namı hesabıma oto sansür uygulayarak Özcan Işıklar’a mal edilmesin diye bir çok konuyu yazamadım yada üstü kapalı yazdım, benim üzerimden sevdiğim saydığım bir büyüğümün zarar görmesine izin vermemekti amacım.

Gördüğüm kadarıyla pek işe yaramıyor, öksürsem Özcan Işıklar, hapşırsam Taylan Güraslan’a mal edildi.

Yumurta küfesi vardı anlayacağınız sırtımda

Şimdi o yumurta küfesini kendim vurdum yere tüm yumurtalar kırıldı.

Sayın Başkanım, Parti büyüğümün bundan sonra beni anlayışla karşılayacağını umuyorum, yazılarımı yazarken aklıma dahi getirmeyeceğim.

Yazı yazarken dostluğu düşünürsen beyniniz parmaklarınıza hükmedemez.

Sözün özü kendimi özgürleştirdim, elimden geldiğince, fırsatım oldukça her konuda fikirlerimi beyan edeceğim, kendi mensubu olduğum Cumhuriyet Halk Partisi içinde bu durum geçerli, benim oyumla seçtiklerim daha dikkatli adım atmak zorunda.

Haber Sitesinin yeniden aktif olmasında verdiği teknik  destek için Kaan Göktaş ve ekibine teşekkür ediyorum…

 

 

You may also like