Anasayfa Köşe Yazarlarımız Yeter artık! Bitmeli bu kavga

Yeter artık! Bitmeli bu kavga

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bazen artık yeter demek istersin, ama duygusal bağlarınız size bu sözü söyletmez, bir seçim geçirdik ve partimiz açısından son derece başarısız olduk. Basit matematik oyunlarıyla başarılı göstermeye çalışmak kendini kandırmaktan öte olmayacaktır.
.
Sıradan parti üyelerinin içi kan ağlarken, kayıkçı kavgası yapılması cirkinlesmeye başladı, biri Cumhurbaşkanı adayımız olmuş, diğeri genel başkanımız olan kişiler parti üyesi kadar disipline önem vermez hale geldiler yazık oluyor koskoca partiye.
.
Sayın İnce bu seçimden başarıyla çıkmıştır lakin seçim sonrası tavırlarıyla son derece başarısız, öngörüsüz bir siyasetçi görünümüne bürünmüştür. Siyasetçi susması gereken yerde konuşmaması gereken kişidir, hele bu halka umut olacak kadar ileri bir kişilik se, bin düşünüp, bir konuşması gerekir. Sayın İnce seçim sonrası tavırlarıyla sınıfta kalmıştır.
.
Gelelim sayin Kılıçdaroğlu’na, parti başarısız olmuştur, seçim sonrası yönetilememistir, bazı myk üyelerinin etkisinde kalan Kılıçdaroğlu, başarısızlığı başarı olarak göstermeye çalışarak, partiye zarar vermiştir. Son parti meclisinde konuştukları ise başarısızlığını taclandırmıştır, ne demek “Ince”ye güvenseydim genel başkanlığı bırakacaktım” Sayın Genel Başkan güvenmediğiniz birini Cumhurbaşkanı başkanı adayı siz gösterdiniz, bu sözü söylemek Türk Ulusuyla dalga geçmektir. Yerel seçimde başarısız olmak adına bu tarz söylemlerde bulunmanıza gerek yok, direk “seçime katılmıyoruz” dersiniz olur biter.
.
Parti üyelerinin gelecek kaygısı had safhadayken sizlerin yerel seçim de adayları belirleme kavganız artık sıkmaya başladı, CHP seçmeni akp seçmeni değildir bu kavganın sebebini çok net tahmin edip yorumlayabiliyor.
.
Artık yeter bitsin bu kavga, yoksa oturacak olduğunuz veya aday olunacak bir koltuk kalmayacak, benden söylemesi…

You may also like