Anasayfa GÜNDEM Yelkenci’den Ermiş çıktı

Yelkenci’den Ermiş çıktı

kadirkoc

Sevgili okurlarım, İrfan Ermiş bana sallayarak Yelkenci grup’a sahip çıkmış, yazıyı okumaya başladım beni bir gülme aldı halen gülüyorum.

İrfan Ermiş’in yazısı özü itibarıyla itiraflardan oluşuyor.

Sayın Ermiş  “sığınağın yasal izinleri alındığını” söylüyor, zaten bende bunu söyledim, üzerine “bu sığınak yasal statü kazanmak için ne kadar para ödendi” diye sordum.

Ben sığınağın yasal statü kazanmak için gayrı yasal yoldan yapılan bağışı soruyorum, bağış olarak yapılan para TV8 ödendi diyorum, yani “Belediye kasasına girmeyen para TV8 kasasına girdi” diyorum.

Sevgili Ermiş demişki “çalışan personel neden bodruma insin, zemin katta 4 kapı var oradan çıkarlar dışarıya” bu ne bilgisizlik, bu ne cehalet.

Sevgili Ermiş, sizin mantığınıza göre sığınaklar boşuna yapılıyor, tüm apartman bodrumlarını daire yapalım, orada bulunan sığınağa kim neden insin, olası deprem yada savaş durumunda herkes zemin kattan çıksın sokağa!!! Bunu mu diyorsun Sevgili Ermiş?

Bak Sayın Ermiş, iş insanı o ınsanları çok sevdiği için değil, daha çok para kazanmak çalıştırıyor, Silivri Bölgesi ucuz iş gücü olduğu için tercih ediliyor, çok sevildiği için değil.

Bahsettiğiniz iş insanları bağışlar yapıyor, ne hikmetse hepsinin yasal olmayan bir talepleri oluyor, bağış yaparak bu işlerini yasal hale getiriyorlar, bu işler böyle dönüyor sayın Ermiş.

Yelkenci Grup 350 bin TL bağış yaparak yasal olmayan işine yasal kılıf bularak işini halletti.

Sevgili Belediye Başkanı Yelkenci Grup’a torpil yaparken, secilmesine büyük destek veren Ak Parti Çayırdere Mahalle Başkanının konteynarını yıkıyor, Sayalar da gariban köylünün kümesini parçalıyor, E5 karayolu kenarında bulunan Çikilotaci ‘yı görmüyor, oysa Bahçesehirdeki evine giderken her gün önünden geçiyor.

Ya Ermiş gördün mü Ballı kaymak, yanında çikolatayı, senin de yolunun üstü, istersen sana da ısmarlayalim, ballı kaymak, lazım mı abime.

Evet sevgili Ermiş bu işler böyle, 4X4 bağışların altında Ballı Kaymak var, YERSEN!!!

 

You may also like