Anasayfa Asayiş Yazamazlar kardeşim yazamazlar!

Yazamazlar kardeşim yazamazlar!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yazmaya başladım başlayalı hep kendi gündemim oldu, asla suni gündemlere itibar etmedim, bir yazar gündemin peşinde koşan değil, gündemi belirleyen olmalı diye düşünenlerdenim.

Geçtiğimiz günlerde Silivri Belediyesi 7 dönümlük arazide 250 adet Ceviz fidanını söküp çöp haline getirdi, benim haricimde kimseden çıt yok, daha önce buna benzer onlarca haber yaptım, kimsenin yazamadığı hatta düşünmekten bile korktuğu konulara giriyorum.

Aslında başkaları da yazar ama yazmama sebepleri kişisel menfaatleri.
Eli Kalem tutanların ya kocası, ya çocuğu, yada kardeşi Silivri Belediyesinin maaşlı elemanı oldu, bunlar elbette yazmaz, hatta benim gibi yazana da kin beslerler.

Volkan Yılmaz İlah haline getiriliyor, her yaptığı yada yapmadığı kutsallaştırılıyor, çünkü bunların ev kirasını pazar alışverişini Volkan Yılmaz karşılıyor, nasıl yazsınlar.

Gazeteci birine bağımlı olmamalı, olursa en başta mesleğine, güç odağı değişince ise eski sahibine ihanet eder.

Olayın Halka ihanet boyutuna gelmiyorum bile.

Ben hayatım boyunca kimseye göbekten bağlanmadım, en son anamın karnında göbek bağım olmuş, göbek bağımı kestiklerinde, birine bağımlı olmamaya And içmiş bir kardeşinizim.

Bu yaptıklarımın karşılığını fazlasıyla alıyorum, sokağında lambası yanmayan beni arıyor, Mahallesinde çöpü toplanmayan beni arıyor, Hastaneden mağdur olanın ilk aklına gelen yine benim, bu konuları önce haber yapıyorum, sonra ilgili ve yetkili kişilerle iletişime geçerek çözüm anlamında yardımcı olmaya çalışıyorum.

Bizim bu topraklara, bu Ulusa ve insanlığa karşı borcumuz var, benim elimden gelen yazmak ve borcumu yazarak ödemeye çalışıyorum.

Sevgili okurlarım, benim de sizden bir isteğim var, bu isteğimi yerine getirirseniz beni daha fazla teşvik etmiş olacaksınız, uygun bulup beğendiğiniz yazı ve haberlerimi lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşın, daha fazla kişiye beraber ulaşalım, kimseden para pul istemiyorum sadece paylaşın yeterli, umarım bu konuda desteklerinizi manevi gücünüzü esirgemezsiniz.

Okurlarımın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, beni var eden siz oldunuz, siz var oldukça ben size layık olmaya devam edeceğim…

You may also like