Anasayfa GÜNDEM Yarım sayfa tetikçi

Yarım sayfa tetikçi

kadirkoc

Sevgili okurlarım, gazetecilerin işlerine karışmama kararı almıştım, lakin Kurfallı da Süleyman Gençoğlu’nun yaptığı villalar yine beni en başa taşıdı çünkü Hürhaber Sevginar Sali imzasıyla beni yalancılıkla suçladı.

11 Adet villayı 12. 500 metrekare sığdırmak ve bunu ruhsatlandırmak benim gözümde haber değeri taşır, bu derece tarım üzerinden piar yapan Belediye Başkanımızın böyle bir ruhsatlandırma yapması dikkate değer.

Ben görevimi yaparak olayı kamuoyu gündemine taşımış ve görevimi yapmıştım, bunu rahatlığıyla konuyu kapattım.

Sayın Gençoğlu önce Kurfallıda düzenlenen bir etkinlikte mikrofonu eline alarak Volkan Yılmaz güzellemelerine imza attı, çünkü hiçbir zorluk çıkarılmadan projesi ruhsatlandırılmıştı, proje görsellerinden de belli olacağı üzere kamu arazisi projeye dahil edilmiş, edilmediyse daha kötü müşteriler “yola sıfır” denilerek kandırılıyor, kısacası nerden tutsan elinde kalacak bir proje.

Etkinlikte güzelleme yapan Gençoğlu bu noktada yetersiz bulmuş olacak ki kendisine yarım sayfa reklam karşılığı reklam vererek tetikçi tutuyor.

Nasıl bir anlaşma yapıldıysa artık, Sevginar Hanım beni yalancılıkla suçlayarak isim vermeden köşe yazdı, hiçbir teknik bilgisi olmayan Sevginar Hanım kendisine söylenenler üzerinden beni yalancılıkla itham edecek ben buna sessiz kalmam.

Bir önceki yazımda mevcut durumu belgeledim merak edenler bakabilir.

Sevginar Hanım yalancılık ithamını geri çekmezse kendisini buradan müfteri ilan ediyorum.

Üç Otuz paraya tamah edip kimse beni haksız yere yalancılıkla itham edemez, belgesine bilgisine teyitli ulaşmadığım hiç bir haberi yapmadım yapmam da…

 

 

You may also like