Anasayfa Genel Yandaş!

Yandaş!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Sevgili Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz Nisan Ayı Meclis toplantısında “Biz gelmeden önce Belediye kasasında para yoktu, Silivri de Yandaşlar için yaşamak güzeldir, ihaleler Yandaşlara veriliyordu” diyerek geçmiş dönemi suçlayıcı ifadeler kullandı.

Pazar Gün CHP Silivri İlçe Başkanlığı online basın toplantısı düzenleyerek kamuoyunu aydınlattı, Sayın Belediye Başkanımızın 2 yıldır yapamadığı herkese açık basın toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantının soru cevap kısmında herkesin bildiği lakin dillendiremediği soruyu sordum.

Soru şuydu “Sayın Volkan Yılmaz Belediyenin borçlarını ödeyemez durumda olduğunu, iş insanlarının Silivri Belediyesinden paralarını alamadığından dolayı ihalelere girmediğini söylüyor. Bizim Bildiğimiz Sayın Volkan Yılmaz 10 yıl Silivri Belediyesinin Akaryakıt ihalesini aldı, Sayın Volkan Yılmaz “Yandaş” kategorisine giriyor mu, Belediye para ödemiyorsa neden o ihalelere girdi, girdiği bu ihalelerden dolayı alacağı var mı? soru basit ve net.

Önümüzdeki ilk Meclis Toplantısında bu sorulara cevap bekliyorum.

Elle tutulur hiç bir hizmet üretemeyenler geçmişe çamur atarak, “Güneşi balçıkla sıvayamaz, Işıklar’ı söndürmeye çalışsanız da, Güneşin doğuşunu engelleyemezsiniz”

You may also like