Sevgili okurlarım, hafta sonu Silivrispor maçına gittim bazı sorunlar sebebiyle bu yazıyı 48 saat sonra yazıyorum çünkü sıcağı sıcağına yazsaydım hatalı ifade kullanabilirdim.

Maça Önceki dönem Silivrispor Başkanı Taylan Güraslan, İkinci Başkan Mürsel Türk ve Tufan Ergin le beraber gittik daha stada girer girmez bazı müptezellerin sözlü tacizi oldu çok ciddiye almadık maçımızı izledik.

Devre arasında bir arkadaşla sohbet ettiğimiz anda ağzı leş gibi alkol kokan birisi yanıma geldi 1.5 Yıl önceki bana yapılan saldırıyla ilgili konuşmaya başladı, sabrederek dinledim çünkü orada bir olay çıkmasını arzu etmedim ama iş hakaret boyutuna ulaştığında tepki vermeye kalktım bir anda 15 20 kişi üzerimize gelmeye başladı. O an anladım ki olay planlı çünkü daha stada ayak bastığımızda sözlü sataşmalar başlamıştı.

Bir başka dikkatimi çekende olayların tam göbeğindeki isim olan MHP İlçe Binasında çalışan ve defalarca gördüğüm Tolga Şerin isimli kişinin olmasıydı,

Bu kişinin olayın içinde olmasını Ülkücü Camiaya mal etmiyorum çünkü camia içinde çok güzel dostlarım var bunu da not düşmek isterim.

MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın’a yaptıkları içinde ayrıca teşekkür ediyorum, Silivrispor Başkanı Akgün Duru’yu ise kınıyorum.

Beni boşverin olayların içinde kalan Taylan Güraslan ve Mürsel Türk’e bir “geçmiş olsun nedir bu olay” diye sormadı.

Şimdi gelelim maça Silivrispor iyi gidiyor umarım bu sezon tekrar Üçüncü Lige çıkar.

Maçın 56. dakikasında yaşanan bir olayı nakledeyim.

Takımın hocası 56. dakikada taktiksel olarak oyuncu değişikliğine gidiyor Vahit Yaşar adlı oyuncuyu kenara almak istiyor, oyuncu değişikliği tabelasını gören Vahit Yaşar o anda sinkaflı cümleler kurarak saha kenarına geliyor ve hocasının yüzüne bile bakmadan soyunma odasına gidiyor.

Hocaya saygısızlık yapıyor, takım arkadaşına saygısızlık yapıyor, daha da önemlisi üzerinde taşıdığı formaya saygısızlık yapıyor.

Bir takımda bu görüntüler varsa yaşanan bahar yalancı bahar olmaktan öteye gidemez…

Huryol Haber