Anasayfa Genel Yalan yazan namerttir!

Yalan yazan namerttir!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz günlerde Kurfallı Mahallemizde %10 İmarlı araziye ruhsat verilmesiyle alakalı yazı yazdım, arazi sahibi Silivri’nin tanınmış ailelerinden Süleyman Gençoğlu, İnşaat Müteahhiti Hayrettin Karabulut, Bu arkadaşlar 12.5 dönüm araziye 11 adet müstakil villa yapıyor, yazdığım her kelimenin sonuna kadar arkasında durdum, durmaya devam edeceğim.

Gençoğlu Ailesi Cumhuriyet Halk Partili, öyle ki geçtiğimiz dönem Saadet Gençoğlu hanım CHP Meclis Üyesiydi ama işimi yaparken kimin kim olduğu umurumda olmaz, Kamunun yani sizlerin hakkını savunurum savunmaya da devam edeceğim.

Bugün yerel basını okurken Sevginar Hanımın yazısını okudum, yazının başlığı aynen şöyleydi “Yalanın zararı sadece sahibine dokunur” hanımefendi alt başlığa Volkan Yılmaz’ın Cumhuriyetçiliğine laf etmişiz gibi yazarken altta Gençoğlu ailesini aklamaya çalışarak adı geçen araziye verilen ruhsatı koymuş, her kim yalan söylüyorsa, manipülasyon yapıyorsa namerttir, hatta şeref yoksunudur.

Volkan Yılmaz’ı eleştiririm, hizmetlerini yetersiz bulurum ama Volkan Yılmaz’ın Atatürkçülüğüne, Cumhuriyetçiliğine laf söyleyecek kadar asla şerefsiz olmam, bilirim ve kefil olurum ki Volkan Yılmaz sapına kadar Atatürkçüdür.

Sevgili hanımefendi daha dün geldiniz hele durun kim Atatürkçü, kim Cumhuriyetçi bunu sizden çok iyi biliriz, sizin atalarınız komünizm boyunduruğu altında mutlu mesut yaşarken, bizim atalarımız Cumhuriyeti kurmak için kan verdi, can verdi, böyle ucuz manipülasyon işine hiç girmeyin, hele beni yalancılıkla itham etmeye hiç kalkmak

Bu ruhsatı paylaşarak beni yalancılıkla suçlarken bu ruhsatı verenleri zan altında bıraktığının farkına varamayacak kadar da konu cahili hanımefendi.

Buraya verilen ruhsat bu, ya projesi nerede.

Sevginar Hanım siz dünden bugüne manipülasyonlar yaparak para kazanırken ben 30 yıldır inşaat işi yaparak ekmeğimi çıkarıyorum, bir inşaatın önünden geçerken baktığımda ” İş Güvenliği alınmış mı, ruhsata uygun mu, usulsüz işlem yapılmış mı görürüm” çünkü beni ekmeğimi yıllardır çıkardığım iş bu.

Şimdi iddialarımı yeniden kamuoyunun gündemine sunuyorum, madem ki “yalancıyım” o villalar iskan alana kadar takip etmezsem işte o zaman yalancıyım.

12. 500 Metre alana ancak 1.000 Metre inşaat yapabilirsiniz önce bunu ve teknik durumunu bir bilene sorun.

Savunduğunuz proje aleni yalan söyleyerek maketten villa satıyor Sevginar hanım aşağıda şimdi müşterilerin nasıl kandırıldığını ispat ediyorum.

Villa yapılan arazi burası, kırmızıya boyayarak paylaştığım resimdeki alan yeşil alan yani kamu arazisi, şimdi ikinci resmi paylaşıyorum.

Satışa çıkan proje bu, yola sıfır gösterilmiş planlarda olan yeşil alan kaybolmuş, kaybolan alan ise kamunun yani Silivri halkının.

Yalan söyleyerek müşterilerini kandıran kim Sevginar hanım.

Üç Kuruş reklam uğruna manipülasyon yaparak haksız kazanç sağlayan kim Sevginar hanım, durun siz söylemeyin ben söyleyeyim “sizsiniz Sevginar hanım.”

Başta dediğim gibi bu projeyi iskan alınıncaya kadar takip edeceğim.

 

You may also like