Anasayfa GÜNDEM YAKIŞTIMI ULUŞAHİN?

YAKIŞTIMI ULUŞAHİN?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, CHP Silivri Kurucu İlçe Başkanı Altan Uluşahin yerel bir haber sitesine açıklama yapmış, “özcan Işıklar güvenilmez, CHP ye yakışmıyor” demiş, kendisine belgeyle yanıt vereceğim.

Aileden CHP li Babası, abisi Belediye Başkanlığı yapmış kurucu İlçe Başkanlığı yapmış birisi bu kadar küçülmemeli bu üslup sizin durumunuzdaki bir kişiye yakışmıyor, siz aile mirasını heba ettiginizin farkında bile değilsiniz.

Bir kaç çıkar budalası sizi dolmuşa getirip, var olan itibarınızıda bitiriyor, sizde buna çanak tutuyorsunuz

BELGELER

 

Bu belgeye cevap ver Altan Uluşahin!

“Özcan Işıklar güvenilmez” diyorsunuz kızınızı 2014 te Belediye Meclis Üyesi yapsaydı güvenilir olur muydu?

Silivri de yaşamayan kızınızı Belediye Başkan Yardımcısı yapsaydı toplum adamı olacakmıydı?

Silivri kamuoyunda sizin içinde bir çok dedikodu var bunları dikkate almalımıyız?

Bir başka konu ise çok çirkin bir üslupla “3, 4 kadını idare ediyor” diyorsunuz, bu dediginiz dogru ise bu adamın yanina meclis üyesi olarak kızınızı koymanızın sebebi ne ola ki?

Sevgili okurlarım, üslubumdan dolayı özür dilerim. Altan Uluşahin denen kişi kızını Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Yardımcısı yapmak için Kemal Kılıçdaroğlu’na ricacı yolluyor, araya adam koyuyor, buna rağmen Özcan Işıklar bu kişinin kızını, genel başkanı karşısına almak pahasına listesine almıyor, bu kişi şimdi cıkmış açıklamalar yapıyor “sırça köşkte yaşayan başkasının camına taş atmayacak” Sayın Uluşahin.

Özcan Işıklar’a bu konuyu sordum “adı geçen kişiyi neden aday yapmadınız” dedim

Özcan Işıklar; ” adı geçen bayanı tanıyorum, bu hanimefendi ortaokul döneminden sonra Silivri de yaşamadı, Silivri’yi tanımaz, ayrıca Genel Başkan düzeyinde emrivaki yapılmasını çok uygun görmedim, Sayın Genel Başkanıma konuyu açıkladım, Silivri de yaşamayan birini Aday yaparsam Silivri halkına haksızlık yapmış olurum dedim, Sayın Genel Başkan gerekçelerimi haklı buldu ve Silivri de yaşamayan birini Aday yapmadım, Halim Uluşahin bu olaydan dolayı bana kin güdüyor olabilir ben yaşına veriyorum, büyüğümüzdür saygısızlık yapmak istemem ama olayın iç yüzü budur” dedi.

Olay bundan ibarettir, Özcan Işıklar ilkesel bir durus sergileyip, Silivri de yaşayan insanların hakkini savunmuştur karar Silivri halkınındır.

 

You may also like