Anasayfa Silivri Özel Yakıştımı Başkan

Yakıştımı Başkan

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Ağustos ayında yağmur şiddetli yağdığında bazı olumsuzluklar yaşanabilir, elbette resmi kurumlar her türlü önlemi almak zorundadır, eksikliklerde vatandaş ve kamuoyu tarafından eleştirilmeli buna kimse bir şey diyemez.

Sayın Belediye Başkanımıza bir vatandaşımız selden muzdarip kalıp dert yanmaya çalışıyor, Sayın Başkan her zamanki üslubuyla üst perdeden “153 ü ara” diyerek çıkışıyor, bunu Belediye Meclis Üyelerine İBB de ve Silivri Meclis toplantısında yapıyorsunuz, bizde bunu belli ölçülerde mazur görüyoruz ama iş vatandaşa üst perdeden konuşmaya gelince orada duracaksın Başkan.

Bu millet sizi ayar vermeniz için değil hizmet üretmeniz için seçti, seçime şunun şurasında 1.5 Yıl kaldı

Burada yukarıya koyduğum fotoğraf üzerinden yorum yapmak istiyorum.

Sayın Cumhurbaşkanı sizi aday gösterdi karşısında el pençe divansınız oysa sizi asıl o makama getiren vatandaşa ayar veriyorsunuz, Sayın Cumhurbaşkanı “Biz bu millete hizmetkar olmaya geldik” sözleri nerede.

Bir başka konu ise “Çöp toplamada tasarruf ettik” dediniz, bende sana “yanlış yapıyorsun temizlikten tasarruf olmaz” dedim, Silivri de göletler oluşmasının en önemli sebebi mazgalların tıkanması, tasarruf edeceğim diyerek yeterli personel görevlendirmezseniz sonucu bu olur.

Sel yaşandığı gün bende sokaktaydım temizlik işleri personeli bir kardeşimiz çöp poşetinden yağmurluk yapmıştı, sizin talimatınızla kimseye öğlen yemeğine yollamadığınız personeller tarafından dile bizzat dile getirildi, madem ki bu personeli eve yemeğe yollamadınız bari yarım ekmek arası birşeyler dağıtsaydınız.

Diyeceksiniz ki biz yağmurluk verdik personel evinde bırakmış, elbette evinde bırakacak Ağustos ayında yağacak yağmuru personel değil siz öngörerek personeli uyaracaksınız, bu tür durumlarda sevk idare sizin yükümlülüğünüzde.

Size düşen ayar verdiğiniz vatandaştan özür dilemeniz, sizi yüceltecek ancak bu davranış olur.

You may also like