Anasayfa GÜNDEM Volkan Yılmaz’a açık mektup

Volkan Yılmaz’a açık mektup

kadirkoc

Sayın Volkan Yılmaz, 31 Mart ta Belediye Başkanı seçildiniz, halkımız tercihini sizden yana kullandı, buna hepimiz saygı duymak zorundayız.

Size sevmek zorunda değiliz ama oturduğunuz makama olan saygımız sonsuz, sevgili Başkan Mahkeme kadı’ya mülk değildir, biz size ne kadar saygı duymak zorunda isek sizde size oy veren, vermeyen bu İlçede yaşayan herkese saygı duymak zorundasınız.

Sayın Başkan, bende bu İlçede yaşayan bir yazar olarak sizin icraatlarınızı olumlu, olumsuz değerlendirmek zorundayım, sizin işiniz bu şehri yönetmek, benim işimde yönetenleri izleyip eksik bulduklarımı ortaya koymak.

Sayın Başkan, bende diğer arkadaşlar gibi sizin her yaptığınızı alkışlayıp, sizi poh poh yaparak reklam başına 300 TL almayı bilirim, size tek muhalefet eden kişiyim, bunu eleştirmek yerine, bundan faydalanma yoluna gitmelisiniz.

Sizin de dediğiniz gibi 3.5 Yılınız kaldı, günler su gibi akıp gidiyor, bugün sizi poh poh yapanlar sizi 3.5 yıl sonra yerin dibine sokacak olanlardır, bunu yaparken de haklı haksız demeden sizi yerin dibine sokmaya çalışacaklar, yaşayıp göreceksiniz…

Şimdi gelelim son eleştirime

Sayın Başkanım, Aday olduğunuz da Genel Merkez size Bülent Didinmez isimli vatandaşı yol gösterme amaçlı yolladı, bu tasarruf partinizin bileceği iş, buna karışamayız.

Siz herkesin bildiği ve kendini Silivri Belediye Başkanı Danışmanı olarak tanıtan bu kişiyi “Bülent Didinmez resmi olarak görevli değildir, odası, arabası, şoförü yoktur” dediniz.

Sayın Başkan, Bülent Didinmez ‘in bedava çalışacak kadar Silivri aşkına ne zamandır sahip!
Sizin bu sözleriniz üzerine Bülent Didinmez adlı kişiyi araştırmaya başladım, bu kişinin Ankara merkezli EBD Danışmanlık adlı şirketi var, sicil numarası 318200, şirketin faaliyet alanları “Reklam, Araç Kiralama, Eşantiyon malzemeleri temin ve teslim etmek” bu kişi şirketine Silivri Belediyesine fatura kesti mi? bunu merak etmek bizlerin hakkı.

Sayın Başkan, bu kişiye iş yaptırmış olabilirsiniz, asıl bizi ilgilendiren kısmı rekabet ortamı yaratarak mı iş verdiniz, burası bizi daha çok ilgilendiriyor.

Evet Sayın Başkan, Silivri Belediyesi Reklam işlerini kime yaptırıyor, kimden araç kiralıyor, eşantiyon malzemelerini nerelerden alıyor, bugün bu sorulara cevap vermeyebilirsiniz, lakin Yıl sonu denetim raporlarında kesilen faturalar ortaya çıkacaktır.

Son olarak sizin de kabul ettiğiniz şekliyle 3.5 Yıl görev süreniz kaldı, daha önceki Belediye Başkanlarının icraatlarını takip ettiğim gibi, sizinde 3.5 Yıllık icraatlarınızı takip edeceğim, sonrasında ALLAH herkesin yolunu açık etsin…

You may also like