Anasayfa Köşe Yazarlarımız Volkan / Yılmaz

Volkan / Yılmaz

kadirkoc

Sevgili okurlarım,  bazen elim klavyeye gitmiyor bazen ise iki yazı üç yazıyı tek güne sığdıŕıyorum, bugün ikinci yazımı  Cumhur ittifakının Adayı Sayın Volkan Yilmaz’a ayırdım.

Kendisini yakından tanımam, bırakın çay içmeyi selamlasmadik bile, Aday olduğunda ismi üzerinde araştırmalar yapıyorum, rakip ittifakın Aday’ıda olsa rakip mert olsun isterim.

Vurusacagim düşmanın bile delikanlı mert olmasını isteyen yanım, “evet bu rakip mert ve ahlaklı” diyor. Volkan Yılmaz ismi uzun zamandır kulislerde, seçimi kazanma şansı var mı, bana göre dogru adımları atarsa var,  kendisini bir partinin yada ittifakla sınırlandırır sa baştan kaybetmiş olur. Silivri de CHP seçmenini görmezden gelmek seçimi kaybetmeyi göze almaktır, Volkan Yılmaz geçtiğimiz yerel seçimde % 4 oy almış partinin oyunu % 50 nin üzerine çıkarma iddiasıyla bugün var, öncelikle bu gerçeği görmeli. Secimi kazandıracak oy sadece ve sadece bir oydur, o bir oyu alamadiginizda seçimi kaybetmiş olacaksınız.

Yanınızda görünenleri degil karşınızda görülenleri yanınıza almalısınız.

Seçim kampanyasında gorecegimiz Volkan Yılmaz’ı yeri gelecek yerecek, yeri gelince de öveceğiz, şunu açıklıkla ifade edeyim ki eleştirmek yani yermek için, hata yapması için fırsat kollayacağım, umarım hata yapmaz bende eleştirmek zorunda kalmam…

Biz bir seçime gidiyoruz, savaşa değil, bu süreçte de bize düşen kendi düşüncelerimizi kamuoyuna anlatmak ve mensup olduğumuz partinin iktidarını sürdürmesi ama bunu yaparken bel altı eleştiri degil yapıcı eleştirilerle topluma yön göstermek olmalı.

Sayın Volkan Yılmaz’ın Adaylığı Silivri ye hayırlı olsun, sonuç ne olursa olsun, kazanan Silivri olsun…

You may also like