Anasayfa Asayiş Volkan Yılmaz; “Silivrispor’un geleceğini planlıyoruz”!

Volkan Yılmaz; “Silivrispor’un geleceğini planlıyoruz”!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bilinmeyen bir günde, bilinmeyen bir yerde Silivrispor yönetimi ve Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz görüştü. (görüşecek)

Görüşmede Taylan Güraslan yönetimi “Başkanım kulübün tek sabit gelir kaynağı olan otogar ve otopark’ı kulübün elinden almayın, biz bunu açıklayamayız” diyor.

Volkan Yılmaz cevaben, “ ben Silivrispor da futbol oynamış Belediye Başkanıyım, elbette kulübün gelirleri önemli, bunu göz ardı etmeyeceğim. Malum Belediyemizin de gelirleri olmalı, ben gelirleri dengeli bir şekilde yönetmeliyim. Amacım Belediye gelirlerinin tamamını Ezgi adlı şirketin üzerine toplamak, ihaleleri Belediye şirketi olarak biz alacağız, gelirleri tek elde topladıktan sonra Silivrispor’a sponsorluk sözleşmeleri yaparak destek vereceğiz” dedi. (diyecek)

Volkan Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü, (sürdürecek) siz 700 çocuğa destek oluyorsunuz, bizimle yapacağınız sponsorluk sözleşmesiyle 5.000 genç spor yapmaya başlayacak, ben her gün Silivri ye gelirken ve giderken o gençleri sokaklarda görüyorum, Belediye Başkanı olarak o gençlere destek olmayacağım da, nereye olacağım, bizim sözümüz senettir, elbirliğiyle Silivrispor’u layık olduğu yere taşıyacağız, siz stad, otogar, otopark gibi konulara girmeyin, bizi çekemeyen mihraklar sizi bu konularda açıklama yapmaya zorlayacaktır, bu kişilere itibar etmeyin, sizin yapmanız gereken bize güvenmektir” dedi (diyecek)

Volkan Yılmaz son olarak şöyle konuştu. “biz Hükümetle uyumlu olarak Silivri ye bir çok hizmet getireceğiz, Millet bahçesi, Kültür Merkezi, Hükümet Binasını aynı yere taşıyoruz, yine ağırlıklı olarak gençlerimize hizmet verecek yarı olimpik yüzme havuzu yapıyoruz, hep beraber elbirliğiyle Silivri ye hizmet edelim, siz bana itimat edin, biz sizi asla mağdur etmeyiz, hele otopark ve otogar konusuna hiç girmeyin, geçmiş yönetimler iş bilmezlik yaparak Silivrispor a buraları tahsis etmiştir, benim yönetim anlayışım farklıdır, onlar bu hatalı davranmıştır diye bende hatalı işlere devam edecek değilim, siz bana güvenin” diyerek toplantıyı bitirdi. (bitirecek)

Taylan Güraslan son söz olarak şunları söyledi, (söyleyecek) “çok teşekkür ederim Başkanım, ben zaten biliyordum bizi mağdur etmeyeceğinizi, bu vesileyle sizi görüp sohbet etmiş olduk. Otopark, otogar önemli lakin yapacağınız sponsorluk anlaşması daha önemli, siz bu Silivri ye Başkan olduğunuz sürece bu kulübün sırtı yere gelmez, hatta 3 Yıl içinde el birliğiyle bu kulübü spor süper lige taşırız, ilgi, alakanız ve desteğiniz için çok teşekkür ediyor, size başarılar diliyorum…” diyerek son sözlerini söyledi. (söyleyecek)

You may also like