Anasayfa Köşe Yazarlarımız Volkan Yılmaz nasıl seçim kazanır?

Volkan Yılmaz nasıl seçim kazanır?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yanlış yöntemle doğru sonuç’a ulaşamazsınız. Cumhur ittifakı Silivri kamuoyunun yakından tanıdığı, benim gıyaben tanıdığım Volkan Yılmaz’ı Aday gösterdi, sempatik tavırlı, olgun biri, edindiğim izlenim iyi bir insan, amma velakin bu özellikler seçim kazanmaya yetseydi, çok fazla Başkanımız olurdu.

Basit bir hesap yapalım, akp nin son seçimde Silivri oyu %35 MHP nin oyu yuvarlak hesap %10, etti sana %45 kaldımı geriye %55 CHP ye seçim sonuçları hayırlı olsun.

Sayın Volkan Yılmaz benim ve benim gibi düşünenlerin oyunu alamazsa başarılı olması hayal bile değil, Silivri CHP seçmeni Ulusalcı ağırlıktadır, bu yönüyle Ülkücü camiaya uzak değildir, siz CHP içindeki Ulusalcı kesimi ikna edemezseniz, akp seçmeni olan %15 lik Kürt seçmenin oyunu asla alamazsınız.

O %45 hesabı bile tutmaz, %30 lük oranla secimi kaybedersiniz, burada iki partinin İlçe başkanlarına da biseyler söylemek istiyorum. Bu sonuçla Volkan Yılmaz sadece seçim kaybeden Aday olur, kaybettiren İlçe Başkanları olarak o koltukta oturamaz ve siyaset sahnesinden ilelebet silinirsiniz.

Sayın Volkan Yılmaz, seçimi kazanmak istiyorsanız gece yatmadan önce bu söylediklerimi düşünün, bu yazıyı ben yazmadım, şu ana kadar yaptıklarınızla siz yazdırdınız.

 

You may also like