Anasayfa GÜNDEM Volkan Yılmaz gövdesini koymuşa benziyor

Volkan Yılmaz gövdesini koymuşa benziyor

kadirkoc

Sevgili okurlarım, malum Silivrispor zor günler yaşıyor, gerek sportif anlamda, gerekse ekonomik anlamda dip yapan Silivrispor’a Volkan Yılmaz el uzattı.

Çalkantılı süreçlerden geçen Silivrispor sportif anlamda olmasa bile ekonomik olarak rahat bir nefes aldı.

Taylan Güraslan aradığı desteği Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’dan aldı, dün 1 0 mağlup ayrıldığımız maça giden Volkan Yılmaz, maç öncesi futbolcu alacaklarını ödeyerek elini taşın altına koydu.

Sezon başında yeterince transfer yapamayan Silivrispor ilk yarının bitmesiyle Volkan Yılmaz’ında vereceği destekle önemli transferler yapacak gibi duruyor.

Volkan Yılmaz’ın vereceği destekle bu takım ligde tutunacağını düşünüyorum.

Sertan Güriz ve Futbolcular İlk yarının son iki maçını kazanarak üzerlerine düşeni yapması kaçınılmaz olmuştur, şahsi görüşüm Sertan Hoca’nın istifa ederek kan değişikliğine fırsat vermesi.

Geçmişte Sertan Hocaya destek vermiş biri olarak bunu söylüyorum, sevdiğim, saydığım ve değer verdiğim bir kardeşimiz olmasına rağmen istifa mekanizmasını düşünmesi gerektiğini söylüyorum.

Bazen gelerek, bazen giderek doğru yaparsınız.

Bu takım amatöre düşerse hep beraber düşmüş olacağız, Silivri de esnaf küme düşecek, siyasetçi küme düşecek, iş insanı küme düşecek, gazeteci küme düşecek, lütfen hepimiz üzerimize düşen görevin sorumluluğunu bilelim ve gereğini yapalım…

You may also like