Anasayfa Genel Volkan Yılmaz 2022

Volkan Yılmaz 2022

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yıl boyunca Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ı bir çok konuda eleştirdim, eleştirilerimin yapıcı olmasına elimden geldiğince dikkat ettim.

2022 Yılı bitmek üzere bugün Volkan Yılmaz’ın artılarını dile getirmek istiyorum.

Volkan Yılmaz alışık olduğumuz Yerel yöneticilerden değil, kendi doğruları olan ve bu doğruları hayata geçirmek için gözünü budaktan sakınmıyor.

Bazen gereksiz sertleşmesi bir tarafa özünde iyi şeyler yapmak için elinden geldiğince çalışıyor, bazı noktalarda ufak dokunuşlar yaparak büyük kazançlar sağlamasını çok iyi biliyor.

Tarım projeleri geçmişin üzerine koyarak devam ettirmeye çalışıyor, TÜRAM’a çat kapı ziyaretler yapamıyoruz, dolayısıyla ARGE çalışmaları devam ediyor mu, etmiyor mu çok bilmiyorum, tarım konusunda ARGE çalışmaları devam ettirilmeli.

Sokak aydınlatmaları önemli bir eksiği yerine getiriyor, bu konuda teşekkürü fazlasıyla hak ediyor.

İBB yönetimiyle kurduğu yakın ilişki sayesinde asfalt çalışmaları gayet güzel, bizim Harmanlık bölgesine de bir el atarsa çok iyi olacak.

Hükümetten destek almasını iyi biliyor, bu konuda Spor Bakanlığı vasıtasıyla yaptığı Yüzme Havuzu tek başına büyük bir hizmet.

Yine Elginhan işbirliğiyle kazandırdığı Anaokulu için Silivri ailelerinin müteşekkir olduğunu biliyorum.

Bir çok hizmette Hayırsever İş İnsanlarını teşvik ederek Silivri ye kazandırdıkları yadsınamaz.

Hayırseverler sayesinde devam eden Otopark ve ek hizmet binası inşaatı bölgenin önemli bir ihtiyacını karşılayacaktır.

Alipaşa Sanayi Bölgesinde bitmek üzere olana Belediye Ek Hizmet binası yine önemli bir yatırım.

Belediye ye iş yapan Müteahhitlerin memnuniyeti önemli bir veri, bu insanlar paralarını gününde ve zamanında alıyor buna istinaden işler zamanında önce teslim ediliyor.

İşin bir başka tarafı ise Volkan Yılmaz’ın Yerel siyasete bir gömlek bol geldiği gerçeği, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde Volkan Yılmaz’a ihtiyaç var.

Gerek Karizması, gerekse hitabet gücüyle genel merkezin elini güçlendirecektir.

Uzun Yıllardır Genel Merkez düzeyinde siyaset yapmasının karşılığı Silivri Belediye Başkanlığı değildir.

Bana göre Volkan Yılmaz 50 Yıllık MHP’nin İstanbul da bir İlçe Belediye Başkanlığını kazandırması yeterli veridir ve bunun karşılığı olarak Genel Merkezde değerlendirilmelidir diye düşünüyorum…

 

You may also like