Anasayfa Asayiş Vicdanlarımızı kanatma Sayın Savcım

Vicdanlarımızı kanatma Sayın Savcım

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Sayın Savcım, LÜTFEN DUYARLI OLALIM, bugün ona, yarın bize.

Sayın Savcım elinizi vicdanınıza koyun, gözaltı kararı verdiğiniz İnşaat Mühendisi, M. A, Taşoren, A.A, Elektrik işleri Yüklenici firma sahibi, M. E İfade işlemi için alınıyor, nerede SİYTAŞ Yöneticileri, nerede SİYTAŞ’IN bağlı olduğu kurumun yetkilisi, nerede asıl yüklenici firmanın yöneticileri, nerede Sayın Savcım, Kanun Kitabında asıl işverenler zanlı değilmidir? yoksa kanun kişiye göre mi işliyor Sayın Savcım, yatarı olmayan bir çok suçlamadan dolayı yakalama kararı çıkarıp, hatta cezaevine atılan onlarca, yüzlerce insan varken Vanlı Ali Koç’un hayatının değeri bu kadar mı ucuz.

Sayın Savcım, “Burada çalışmıyordu ” denmesi sizin için yeterli geliyor mu? Zanlılara şu soruyu lütfen sorun “Madem bu çocuk burada çalışmıyordu, neden üzerinde iş tulumu vardı, neden ayakkabıları betona bulanmıştı” bu sorulara makul cevap verilebilecek mi?

Sayın Savcım, Kişilerin siyasi gücü sizi ilgilendirmez, Siz Cumhuriyet Savcımızsınız, Cumhuriyete ve Türk halkına karşı sorumluluğunuz var, Sayın Savcım lütfen asıl zanlıları ifadeye çağırın ve Kanunun emrettiği tutuklama işlemi gerçekleşsin, ortada olası kastla ölüme sebebiyet var, bu suç tutuklama gerektirir ve asıl sorumlular hesap versin, versin ki içimize biraz su serpilsin, içimiz soğusun.

Gariban ALİ’lerin hakkını savunalım ki, gariban Memet’lerin ölmesinin önüne geçelim.

Sevgili Silivri Kamuoyu, olayı sizlere aktarıyoruz, Ali sizinde çocuğunuz olabilirdi, tamam eylem yapın demiyorum yahu sosyal medya hesaplarınızda bir başsağlığı mesajı paylaşmak bu kadar mı zor, olayı kınamak neden aklınıza gelmiyor.

Van’dan evine ekmek götürmek için gelen Ali’nin hayatı, Silivri de yaşayan Ali’den daha mı az değerli, sevgili Silivri’liler Ali’ler hepimizindir, Ali SENİNDİR, ALİ BENİMDİR, ALİ BİZİMDİR, hep beraber kamuoyunun gücünü kendini ulaşılmaz gören, güçlü olduğuna inananlara gösterelim.

Gerçek zanlılardan hesap sorulur ve tutuklanırsa, diğerlerine emsal olur ve bu tür ölümcül hatalara karşı önlem alırlar, Yoksa daha çok Ali’mize ecel vakitsiz gelecek.

Haydi Silivri, Allah rızası için görevini yap, sosyal medya hesaplarında bir tanede olsa paylaşım yap…

NOT: OLAYDA TEK BİR TUTUKLAMA YOK

 

You may also like