Anasayfa Asayiş Verdiğin para reklam ücretini bile karşılamıyor

Verdiğin para reklam ücretini bile karşılamıyor

kadirkoc

Sevgili okurlarım, ben soranlara dedim ki “iki tane Volkan Yılmaz var, siz hangisini soruyorsunuz” insanların kafası karıştı.
Bir yanda sevecen, sempatik, güler yüzlü gönül adamı Volkan Yılmaz var, diğer yanda ise despot altında çalışanlara hakarete varan sözler sarfetmekten çekinmeyen, kendisini eleştirenleri telefonla arayıp tehdit edecek kadar gözü kara Volkan Yılmaz var, ikisi de Volkan Yılmaz, size hangisi düşerse artık.

Sayın Başkan Kamuoyu açıklaması yapmış “ Amatör spor kulüplerimize sağladığımız destekler” diye yazmış bunu okuduğumda bir gülme geldi bana, 10 bin TL yardım yapmış, o paraya ancak kramponlar alınır Sayın Başkan.

Madem ki destek veriyorsunuz sizden tüm amatör kulüpler adına çay bahçelerinin olduğu bölgede küçük bir çay bahçesi istendi, neden vermiyorsunuz? Amatör kulüpleri üç kuruşa muhtaç hale getirip üç kuruş verince destek mi vermiş oluyorsunuz?

15 Ay oldu Belediye Başkanı seçileli, minumum 4 Milyon Bütçeyle profesyonel ligde mücadele veren Silivrispor’a 15 AY’da verdiğin destek ne kadar 150 Bin TL.
Hemen sevinme dur, o desteği de sen vermedin kulüp yemek düzenledi sen 100 adetini vatandaşa sattın oradan 100 bin TL geldi, 50 bin TL destek verdin hepsi.
İki deplasman maliyeti 50 Bin TL Başkan.
Bırak boş sallamayı, kulübün elinden Otopark, Otogar, ve Engelsiz kafe’yi almak için ihale açtın var olan gelirlerine el koymak için.
Çıkmışsın “Ekonomik, verimli ve daha güvenli bir anlayışla işletilecek olan bu yerlerden elde edilecek gelirlerle, başta altyapı birimleriyle birlikte Silivrispor olmak üzere ilçemizdeki Amatör Spor Kulüplerimize var olan desteklerimizi sürdüreceğiz.” Demişsin, senden kimse destek beklemiyor, gölge etme yeter.
Seçildiğin ilk günden beri Silivrispor üzerinden reklam ve piar yapıyorsun, verdiğin para reklam ücretini bile karşılamıyor.
Bahsettiğim 50 bin TL den bir kuruş fazla para verdiğini ispat et Haber Sitesini kapatmazsam namerdim.
Hükümet desteği alırsın Ak Parti’yi yok sayarsın, İBB desteğiyle yol yaparsın, her yerden rol kapmaya çalışırsın.

You may also like