Anasayfa Köşe Yazarlarımız TOP YEKÜN SAVAŞ!

TOP YEKÜN SAVAŞ!

kadirkoc

Sevgili okur gençlik, gençliğimiz elden gidiyor.

Uyuşturucu illeti ulusun geleceğini elinden alıyor, her sokak başında bir satıcı, her sokakta onlarca içici. Bu içici olan gençler potansiyel torbacı, potansiyel gaspçı, potansiyel katil ve hırsız. Bizler bu durumu izlemekten öteye geçmeliyiz.

Sivil toplum örgütleri ve resmi görevliler elbette işini iyi yapmalı, özellikle emniyet.

Polisimizin muhbir olarak kullandığı torbacılar var, bu torbacılar emniyetten aldıkları imtiyazı kendi pazarlarını güçlendirmek içinde kullanıyorlar mı? Bu yönde bana ulaşan duyumlar var.

Suiistimale açık olan bir başka konu ise muhbir ödemeleri, yapılan bu ödemeler denetime kapalı, kötü niyetli bir emniyet yetkilisi bunu istediği gibi kullanabilir!

Kimse çıkıp bana şunu diyemez, emniyet temizdir! polis yapmaz! düne kadar emniyet içine sızmış vatan hainleri vardı. F tipi hıyanet çetesinin emrinde ülkeye ihanet edenlerin barınabildiği bir kurumda,  bugün çıkar sağlama peşinde olan hain tabiikide olabilir.

5 tl ye uyuşturucuya ulaşabilen gençlik elden gidiyor.

Uyuşturucu kullananı, satanı gördüğünüzde yinede emniyete bildirin. Polisimizin kahir ekseriyeti bu illete düşman ve görevini yapma peşinde. Uyuşturucuya ulaşmakla peynire ulaşmanın arasında bir fark kalmadı.

Uyuşturucu içen yada satan kendi öz çocuğunuzda olsa ihbar edin hem ailenizi kurtarın, hemde ulusunuzu.

Şu meşhur mahalle baskısı gerçek anlamda ilk kez işe yarasın.

Ramazanda oruç tutmayana, parkta öpüşene uyguladığımız mahalle baskısını uyuşturucuya karşı kullanalım bu illetten kurtulalım…

Chp Silivri belediye meclis üyesi Sayın Figen YILDIZ, sizi unutmadım, istifanızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 

Sibeso başkanı Sayın Nuray KOÇER, iş güvenliği hizmetini neden ikitelli merkezli bir firmadan aldınız, sizden de mantıklı bir cevap bekliyorum.

Bu konuda bana ulaşan bilgiler çok çirkin ama benim yazacağım konularda değil. Sizden ivedi olarak açıklama bekliyorum

You may also like