Anasayfa Köşe Yazarlarımız SÜLEYMANCILAR!!!

SÜLEYMANCILAR!!!

kadirkoc

F tipi hain darbe girişiminden sonra hükümetin aklını başına alacağını düşünmekle hata etmişiz.

Yıllarca f tipi hainlerin ihanet içinde olduğunu dile getirdik, buna rağmen hiçbir önlem alınmayarak yüzlerce vatan evladının ölmesini izledik.

İlk başlarda dersaneler üzerinden yola çıkan hainler, sonraları okullar açarak büyüdüler,  o günlerde sesimiz cılız çıktı, etkili olamadık.

Gelelim bugüne; f tipi hainlerin gerçek yüzleri ortaya döküldü, f tipi hainlerden güç bela kurtuluyoruz, ama onların boşalttığı alan bir başka cemaat tarafından dolduruluyor.

Süleymancılar; kamuoyunda çok az konuşulan bu cemaat eğitim camiasının en baş aktörü olmuş durumda.

Her ne kadar menzil ve ismail ağa cemaati konuşulsada bu cemaatleri incelediğimizde takiyyeci olmadıklarını görebiliyoruz yani niyet ve isteklerini açıkça deklare ediyorlar.

Oysa süleymancılar öyle değil, tıpkı  f tipi cemaat gibi takiyye yapmaktan asla kaçınmazlar.

Ben 47 yaşında bir vatandaş olarak bu cemaati 30 yıldır tanır ve bilirim.

Cemaatin hocaları diyanet işlerinin atadığı imamları hoş görmezler ve mecbur kalmadıkça arkalarında namaz kılmanın caiz olmadığını söylerler.

Atatürk düşmanıdırlar, cemaat toplantılarında ve propagandasında bunu dile getirmekten çekinmezler.

Anadoluda cenazeniz var ise ve bu cemaatten  bir hoca cenaze namazı kıldıracaksa vay halinize, ölen kişinin kılmadığı namazların bile faturasını keserler. Cenaze defin yapılırken yine kendi kurs talebelerinden en az 5 tanesi defin sırasında ücreti mukabilinde kuran okur. 15 dakika süren bu ritüelde önünüze en az bin tl fatura koyulur.

Bu paraların kimlere ulaştığı muammadır.

Bu cemaat şu  anda Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmıştır, yurtları ve okulları vardır.

Okullar vasıtasıyla ülkenin gençlerinin beyinleri yıkanmaktadır.

Tıpkı f tipi cemaat gibi bir yapılanma içindedir.

Bu gün bu okullarda okuyan çocuklar 10 yıl sonra görevde olacaktır, bir çok kamu kurum ve kuruluşunda etkin görevlerde bulunacaklardır. Bilinç altlarına cumhuriyet ve Atatürk düşmanlığı  yerleştirilen bir çocuk  önümüzdeki  yıllarda Cumhuriyetin savcısı olursa neler olabilir bir düşünmek gerekir.

Birine çok para verirseniz onu zengin edersiniz, birine kamu gücü verirseniz bürokrasiyi teslim edersiniz, ama kötü niyetli birilerine gençliği teslim ederseniz ülkeyi kaybedersiniz…

You may also like