Anasayfa GÜNDEM Sözünüzde durun Sayın İmamoğlu

Sözünüzde durun Sayın İmamoğlu

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Sayın İmamoğlu bundan 3 Yıl önce Silivrispor Yönetimine 400 Bin TL vereceğine dair söz verdi, dün Akgün Duru’yla sohbet ettik, İBB konusunu sordum”hayır yok böyle bir destek” dedi, oysa bizzat şahit olduğum bir olaydı, Duru bu konuya  ivme kazandırmak için takibini yapıyor ama “biz böyle bir söz vermedik” cevabıyla karşılıyor.

Burada ya İBB yönetimi yalan söylüyor yada ben, ben kendimden eminim yalan söylemiyorum.

Sayın İmamoğlu, bilmem nerenin kulübüne otobüs ve bilumum spor malzemesi yolluyorsunuz biz bunları takip ediyoruz, Silivrispor’a tek kuruş maddi yada manevi desteğiniz 3 yıldır yok, oyu Silivri versin, destekler bilmemnerelere gitsin, bu olmaz sayın İmamoğlu.

İBB böyleyken Silivri Belediye Başkanı farklı mı, değil elbette

Geçtiğimiz 640 Bin TL destek olan (otogar ve otopark gelirlerine el koyarak) Volkan Yılmaz bu sezon için 11 Bin TL gibi komik bir desteği yemek fişi olarak veriyor.

Dilenci yaptınız kardeşim koskoca Silivrispor’u, 6 Milyonluk bir bütçeyi yönetmeye çalışan Akgün Duru ve ekibinin tek kuruş garanti geliri yok.

Otogar ve Otoparkların günlük geliri 10 Bin TL civarıyken, 11 Bin TL destek verilmesi aklıma başka şeyler getiriyor.

Geçen Yıl 640 Bin TL destekle üst ligi kıl payı kaçırılınca bu Yıl “daha az destek olalım, yoksa bunlar üst lige çıkar” diyemi düşünülüyor.

Sezon başı takım kurulması için paraya ihtiyaç var, yarışmacı takım kurmak için iyi futbolcular alınmalı, iyi futbolcuları alabilmek için Silivrispor’un hakkı olan Otopark ve Otogar gelirlerini kesintisiz verin, kimse babasının parasını veriyor, şehrin rantı, şehrin en önemli markasına verilsin.

Konu Akgün Duru yada Kadir Koç, veya Volkan Yılmaz değil, konu Silivrispor.

Bir sonraki yazımda daha farklı yazarım, şimdiden söyleyeyim darılmaca gücenmece yok…

You may also like