Anasayfa Genel Söz verirmisin Doruk Bulut?

Söz verirmisin Doruk Bulut?

kadirkoc

Sevgili okurlarım,  bu yazıyı müstakbel Milletvekili Adayımız Doruk Bulut a yazıyorum, aslında bizzat söyleyebilirdim o samimiyetimiz var ama kamuoyu önünde sorup söz almak istedim, söz verip yerine getirmezse yine kamuoyu önünde eleştireceğim.

Sayın Vekilim,  İlçemizin güzide kulübü artık profesyonel ligde, geliri yok, gideri çok, doğru dürüst antrenman sahası yok, bu durum bizlere yakışmıyor, Akgün Duru ve ekibi varını yoğunu ortaya koyarak Üçüncü Lige çıkmamızı sağladılar, orada kalıcı olmamız için yapılacaklar var.

Sayın Vekilim, seçilip Meclise gittiniz de doğru düzgün Altyapı tesisi kazanmamız için çalışacakmısınız, kalıcı gelir sağlayacak çalışmalar yapacakmısınız?

Sizden söz vermenizi istiyoruz, bu İlçe daha öncede Meclise Vekil gönderdi, giden bu Vekiller spor kulübümüze bir fayda sağlamadı, siz sağlayacakmısınız?

Sayın Vekilim sizden söz istiyoruz.

Biliyorum ki Doruk Bulut sözünün eri ve merttir, sen bize bu sözü ver bizde seni partiler üstü görerek tüm Silivrispor sevdalıları olarak sana oy verelim destek verelim.

Silivrispor sevdalısı olan her partili vatandaşlar olarak bize bu sözü verirsen, bizlerde oyumuzu verirken 12 den vurman için çalışacağımıza sana söz verelim.

Gelelim SİAD a

Sevgili Sanayici büyüklerim, sizler her şartta ülkemizin kalkınmasına katkı sağlıyorsunuz, bizlere aş iş sağlıyorsunuz ama bizlerde sizlere emeğimizi sunuyoruz.

Kulübümüz Üçüncü ligde şehrimizi Ülkemizin bir çok şehrinde temsil edecekler, minumum 15 Milyonluk bir takım kurmalıyız bunun için sizlerin desteğine ihtiyacımız var, bu desteği bizlere verirseniz müteşekkir olacağız, teşekkür edeceğiz, onure edeceğiz.

Sevgili sanayici büyüğüm vereceğiniz ekonomik destek emin ellerde olacak, namus gibi görüp her kuruşu şeffaf harcayacak bir yönetim kurulumuz var, ben buna inanıyor ve güveniyorum.

Silivri hepimizin, Silivrispor hepimizin…

You may also like