Anasayfa Köşe Yazarlarımız Sorun seçim kaybetmek değil!!!

Sorun seçim kaybetmek değil!!!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, akp Istanbul’u kaybetti, bunu en iyi kendi biliyor, şu anda zaman kazanılmaya çalışılıyor pelikancılar yani (bosphorus) adlı şirket IBB nin en önemli kaynaklarına el koymuş durumda, Hilal Kaplan bosphorus adlı şirketin göbeğinde,

Arkadaşlar akp sadece İstanbul’u kaybetmedi, Adana’yı, Antalya’yı, Bolu’yu, hatta Nevşehir’i kaybetti, buralar için değil, İstanbul için fırtınalar koparılıyor, pelikanlar (Bosphorus) adlı şirket bu ülkede Başbakan düşürdü, pelikanlar bir bildiri yayınlayarak Ahmet Davutoğlu’nu siyaset sahnesinden sildi. Bu grup şimdi her şeyi göze alacak kadar gözü dönmüş şekilde yayınlar yapıyor.

Tayyip Erdoğan önümüzde ki dönemde fatura kesecek, pelikanlar hem ekonomik faturadan hemde siyasi faturanın dışında kalmak için Ülkeyi iç kargaşaya dahi götürebilecek bir yapı, önümüzde ki dönemde izleyip göreceğiz.

Sevgili okurlarım, özellikle akp ye oy veren okurlarım, biliyorum her birinizin küçük çıkarları var, bu çıkarlar emeğinizin karşılığı bu olaylar sizin dışınızda, siz bu çetrefilli işe bulaşmadan işinizi yapmaya devam edin, Sayın İmamoğlu sizin emeğinize göz dikecek biri değil, a haber, atv, sabah, yenişafak pelikan grubun ana akımı, bu ana akım sizi kullanarak hem partinize hemde Ülkeye zarar verme çabası içinde, bunların oyununa gelmeyin.

Sevgili CHP li, İYİ Parti li okurlarım, bu iş seçim kazanma veya kaybetme olayının çok üstünde evet sandıklara sahip çıkacağız, çıkmalıyız ama asla akp içindeki samimi seçmeni karşımıza alacak haraketler yapmayalım, zafer sarhoşluğu zaferin anlamını yitirilmesine sebep olur, bırakalım akp kendi içindeki güç savaşını versin biz izleyelim.

Akp pisikolojik kaybetme sınırını aştı, küçük hedef belirleyip akp içindeki kavgaya müdahil olursak 2023 hedefini ıskalarız.

You may also like