Anasayfa Köşe Yazarlarımız Şizofrenler ne olacak!

Şizofrenler ne olacak!

kadirkoc

Yeni çıkartılan khk hepimizi tehdit ediyor, beni daha çok tehdit ediyor.

Silivri’de yaşayan bir şizofren hakkımda otuza yakın suçlamada bulunarak şikayetçi oldu, bu şikayetler arasında darbeye destek dahil yok yok.

Hakkımda bu kadar şikayette bulanan bu şizofrenle kanun önünde hesaplaşacağız, peki ya kanun önünde hesaplaşmadan başıma birşey gelirse ne yapacağım.

Yeni çıkan khk bu şizofreni korumaya almış oluyor, darbe yanlışı diyerek hakkımda şikayetçi olan bu kişi bana bir saldırı düzenleyip “bu kişi darbe destekcisiydi ve hakkında şikayetimde var, bu sebepten vurdum” derse cezai sorumluluğu ortadan kalkmış oluyor.

Kanun yapıcı her vatandaşın hayatını korumaya almak için kanunlar yapar, şizofreniyi tescilli vatandaşın insiyatifi üzerinden yaşama hakkı kabile devletinde bile olmaz.

Bu örnek bile yazılan khk nın yanlışlığını ortaya koyuyor.

KARADENİZ İYİ’ LEŞİYOR

3 gündür Samsundayım, köy kasaba geziyorum, her yerde ıyi parti konuşuluyor geçmiş seçimlerde akp ye oy veren vatandaşlar “bu kadında iş var oyumuz iyi partiye” diyorlar.

Karadenizin bu kadar yakından takip ettiği bir siyasi hareket kesinlikle çok başarılı olacaktır.

Çarşamba da bir aile var, 40 yıldır mhp çizgisinde siyaset yapan bu aileden bir büyüğe misafir oldum. Hoş beşten sonra bu kişi konuyu direk Meral Aksenere getirdi, “Biz aile olarak MHPliyiz bu değişmeyecek ama artık yeter, Meral abla bu ülkenin geleceğidir ablamıza sahip çıkacağız” dedi.

Bu sözleri ailenin büyüğünden duymak karadeniz için çok önemli, daha düne kadar hayatlarını ortaya koyan hatta can veren bir aileden bahsediyorum.

Ilk yerel seçimlerde Çarşamba belediye başkanı ıyi partiden birisi olursa şaşırmayacağım.

Önümüzdeki günlerde karadeniz izlenimlerimi aktarmaya devam edeceğim…

You may also like