Anasayfa Köşe Yazarlarımız Sizi izleyeceğiz omurgasızlar

Sizi izleyeceğiz omurgasızlar

kadirkoc

Sevgili okurlarım, öncellikle seçimin galibi gözüken Volkan Yılmaz ve ekibini kutluyorum, demokratik yarış sonrası önde bitirdiler.
Sayın Yılmaz çirkeflik yapmadı, projelerini anlattı, iftira ve hakaret dilini seçmedi bunun için tekrar kutlamak gerek.
Sevgili okurlarım, birde omurgasızlar var, bunlar güç neredeyse oraya sırtlarını dayar, sülük gibi güç odağına yapışırlar.
Bunlar omurgasız sürüngenlerdir, nereye yalpaladiklarini anlamakta güçlük çekersiniz, yılan yada çıyan bunların yanında omurgalıdır, düne kadar Işıklar’ı İlah gören bu kesimden olanlar bugünden Yılmaz’ı Peygamber ilan edeceklerdir, taki Sayın Yılmaz bunların tekerine çomak sokana kadar.
Bu omurgasızlar çıkarları neredeyse oraya yönelirler, bunları sizde benim kadar tanıyorsunuz, bunlar bugünden kıvırma çalışmalarına başladılar bile.
Bir de hayatlarında hic bir iş yapmamış asalak takımı var, bunlar kendilerine gazeteciyim der, bu takım bu günden alkışa başladı bile, bunların tamamı Sayın Işıklar’ın ilk yıllarında onu sömürdü, Isiklar bunları doyuramayacağını anlayıp ekmeklerini kesince, azılı vampir gibi Işıklar’a saldırdılar, her türlü iftira ve çirkeflik yapmaktan geri durmayan bu kişiler tehdit ve şantaj yapmaktan geri durmadılar.
Sayın Volkan Yılmaz tecrübesiz, bu çetelerin oyununa gelmesi muhtemeldir, kendisine tavsiyem en baştan ilkeli durması, yoksa bunları doyurması mümkün değildir.
23 dev proje vaadine odaklanmalı Sayın Yılmaz, vaat ettiği projeleri çok yakından takip edeceğiz, her ne kadar bu projelerin bazılarını onaylamasam da, seçmen çoğunluğu onay verdi, Sayın Volkan Yılmaz’a oy verdi, sorumlu bir yazar olarak bu projelerin akibetini peyderpey soracağım.

You may also like