Anasayfa Köşe Yazarlarımız siz Silivri halkını küçük gören zavallılarsınız.

siz Silivri halkını küçük gören zavallılarsınız.

kadirkoc

İnsanda biraz utanma arlanma olmalı, madem birşeyler yapıyorsunuz bunu gizli yapın. Kurnaz olun, siz Silivri halkını küçük gören zavallılarsınız.

Belediye başkanına saldırılacak, hep aynı isimler sahnede!

Silivri spor başkanına saldırılacak, yine aynı isimler!

Ben köpek bana saldırdığında önce sahibine bakarım, sahibi köpeği bana karşı kışkırtıyor mu? Yada sırf bana saldırdığı için mi besliyor? (köpeğin şahışlar ve kişilerle alakası yoktur)

Somut olayımızda ise bunu gözümüze sokacak kadar arsızlaşmış insanlar var.

Eminim “ne geveliyorsun anlat ne var” diyorsunuz

Kızmayın sevgili okurlar anlatacağım.

Geçtiğimiz hafta rutin ifade verme haftasıydı bana, iki şikâyetçi sahte, iki tanesi ise gerçek kişilerdi! Şikâyetçi olanlardan bir tanesi, (yazıcı olan) şikayet konusu şunlar; “geçmişte boyacılık ve köftecilik yapmış olan Kadir KOÇ” (dikkat “boyacı ve köfteci” diyor ki halen bununla övünürüm) “hüryol adlı haber sitesi üzerinden bana topu topla oynayacağız diyerek hakaret etmektedir. Bu kişi aynı zamanda yazdıkları yüzünden hapise girmiş biridir ve şikâyetçiyim” diyerek benden şikâyetçi oluyor. Bu kısa boylu arkadaş geçmişte hapse girmiş olmamı bile suç unsuru sayacak kadar hukuk bilgisinden yoksun.

Şimdi diğer şikâyetçi kişi mektepleri olan arkadaşın şikayet konularına bakalım. (avukatıyla dilekçe veriyor)

“Huryol haber sitesinin sahibi Kadir KOÇ, kim bu soyguncu başlığıyla yazdığı köşe yazısında kurum ve kişilik haklarıma saldırıda bulunmuştur. Kadir KOÇ, gazeteci kısa boylu arkadaş olan cem günerle davalıktır. Aynı zamanda yazdıklarından dolayı hapse girmiş biridir. Kendisinden bizde davacıyız”  kısaca özetlediğim şikayet konuları bunlar, her iki şikâyetçide geçmişte hapse girdiğim üzerinden giderek şikayetler yapıyor. Hukuken bu suçlamaların hiçbiri suç olamaz, burada bana karşı bir suç işleniyor, iki değişik kişi işbirliği yaparak yargı üzerinden bana baskı uygulamaya kalkıyorlar. Yargı önünde ikisinden  de şikâyetçiyim. Ama önce halka şikayetimi yapıyorum.

Bu kişiler şimdi serhat şehrimiz olan Kars’talar, ümit kalko orada okul yapacakmış, temel atma törenine aynı yazıcıları alarak gidiyor, Kars’ta yapılan okul neden Silivri nin konusu yapılıyor, bu bile başlı başına tartışma konusu.

Kalko nun yazıcıları olan, kısa boylu arkadaş ve birkaç yazıcı ani harabelerinden resimler paylaşıp kültür turu görüntüsü vermeye çalışıyorlar.

O kültür turunun parasını cebinizden vermiş olsanız size saygı duyardım ama o kadar umarsız olmuşşunuz ki, size inanan herkes utanç duyacaktır.

Daha dün Silivri de okul yaptıran bir işadamını eleştirirken Kars ta okul yaptıran Kalkoyu göklere çıkarmanız, hem sahibinizi, hem de niyetinizi ortaya koyuyor.

Sizler Silivri için yok hükmünde olan adamlarsınız.

Neden size cevap veriyorum peki?

Sizlere saldırdığınız adamlar cevap vermeyerek seviyenize düşmüyorlar, ama bende yazıcı olduğum için sizlerin maskesini indirmeyi görev olarak addediyorum.

Sizler birine destek veriyorsanız çıkarınız için verirsiniz, birini kötülüyorsanız sizi beslemediği için kötülüyorsunuzdur.

Etik değeriniz cüzdana göre değişir.

Sevgili Silivri halkı; bu adamları on yıl beslersiniz, mamayı kestiğiniz gün sizi aynı gün satarlar. Size yakın oldukları zamandan elde ettikleri bilgileri size karşı şantaj aracı olarak kullanırlar. Bu kategoriye sayın Kalkoda girecektir.

Sizlere tavsiyem bu yazıcıların geçmişte beslendikleri zamana ait yazılarını okumanız. Geriye dönüp bakarsanız bu kişileri çok iyi tanıyacaksınız.

Bunları besleyip te abat olan yoktur, berbat olan çoktur.

Bu yazıcı grubuna meydan okudum “haber sitenizin tıklanma oranlarını ve köşe yazılarınızın tıklanma oranlarını açın” dedim hiçbirinden ses çıkmadı, neden biliyormusunuz? Reklam alırken sizlere söyledikleri yalanlar ortaya çıkmasından korkuyorlar. Sizlere beni binlerce kişi okuyor diyen adamlar aslında 50 kişiyi dahi göremiyor.

You may also like