Anasayfa Asayiş Siz neler yapıyorsunuz?

Siz neler yapıyorsunuz?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Volkan Yılmaz İBB bürokratlarıyla uyumlu çalışmalar yapıyor, bir çok konuda muhalif olsam da bu konuda takdir ediyorum, silivri’ye hizmet getirmek anlamında anlamlı çalışmalar yapıyor kutluyorum.

Ya Cumhuriyet Halk Partisi İBB Meclis Üyeleri olan Sayın Melih Yıldız ve Bora Balcıoğlu ne yapıyor, ya da yapıyorlar da ben mi görmüyorum.

Ben şu ana kadar bu Meclis Üyelerimizden elle tutulur bir hizmet göremedim.

Geçtiğimiz yerel seçimde Silivri Belediye Başkanlığı iddiasını ortaya koyan Bora Balcıoğlu’na ne demeli, on yıl boyunca Özcan Işıklar üzerinden piar yapan bu arkadaş bir yıldır ortaya bir yenilik koyamadı, vizyon olarak koyacak bir şeyi de yok zaten.

Seçim dönemi çalışmadın, Aday olamadım diye küstün, bunu anlıyoruz, lakin artık İBB Meclis Üyesisin ve o koltuk sana yan gelip yatman için verilmedi, hizmet getirmeye ön ayak olman için verildi, sen ne yapıyorsun, parti içinde hizip yaratmaktan başka.

Pardon köpek besleyip üzerimize salıyorsun.

Sayın Balcıoğlu seni sen yapan Cumhuriyet Halk Partisidir, bugün İBB Meclis Üyesiysen bunu bu partinin iktidar olması için emek veren partililere borçlusun, ne demek kimsenin telefonuna çıkmamak, Cem ederek mi gelecek partililer sana.

İnsan 1 yıl boyunca tek hizmette öne çıkamaz mı, İBB Meclis Üyesi olarak Sayın Volkan Yılmaz’dan örnek al, akıl al, ne alırsan al ama Silivri’nin işine yarayacak hizmeti baz al.
NESRİN AKKOÇ BİZLERLE
Sevgili okurlarım, haber sitemizi ve Hüryol tv adlı kanalımızı zenginleştirmek, sizlere daha kaliteli hizmet vermek şiarımız bilerek Nesrin Akkoç hanımı sizlerle buluşturduk, kısaca kendisinden bahsetmek istiyorum.

Sanat yaşamına 1988 yılında Sinema Güzeli seçilerek adım atan Nesrin Akkoç, öncesinde tiyatro oyunculuğu yapıyordu, 21 adet dizi ve sinema filminde rol aldı, 3 Üniversite mezunu olan Akkoç halen mastır yapmaktadır.
Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği (ÇASOD), Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Sakatlar Derneği, Umut Çocukları Derneği kurucu üyesi, Dünya Çevre Bilinci ve Eğitim Derneği onursal başkanıdır.

Çok iyi bir Atatürk’çü olması ise her şeyin üzerinde, siz okurlarım huzurunda Sayın Nesrin Akkoç hanıma “hoş geldiniz, onur verdiniz” diyorum…

You may also like

1 yorum

Nesrin Akkoç 1 Haziran 2020 - 16:58

Değerli insan,
kalemi ve yüreği güclü meslektaşım,
Sizin kaleminizden böyle övgüyle anlatılmak ayrı bir güzellik,baska bir onurdur benim için.
Şunu bilmelisiniz ki ; Sizin gibi kalemi keskin gazeteciler toplumda
çok az bulunan ender insanlardır.
Ve toplumun önderi,ışığı ,yol gösteren aydınlatıcılarıdır.
Sizin gibi bir üstadla çalısmak ayrı bir gurur ve keyif olacak benim için.
İyi ki varsınız, kaleminiz daim olsun.
Saygı ve sevgilerimle

Comments are closed.