Anasayfa Köşe Yazarlarımız SİZ CHP’Lİ DEĞİL, AKP NİN TROLLERİSİNİZ!

SİZ CHP’Lİ DEĞİL, AKP NİN TROLLERİSİNİZ!

kadirkoc

Bunca yolsuzluk, hırsızlık ve rüşvet dedikodusu almış başını gidiyor, eski bakanlar, bürokratların aldığı rüşvetler Amerika’da gündem olmuş, tüm bunları görmezden gelen hükümet, ATAŞEHİR belediye başkanını görevden alınıyor.

Görevden alma gerekçesi yolsuzluk ve usulsüzlük.

Yüzlerce akp’li belediye rüşvet çarkını döndürürken, operasyon chp li belediyeye yapılıyor.

Hergün yüzlerce işlemin yapıldığı belediyelerde gözden kaçan hatta yolsuzluğa tevessül eden mutlaka vardır, Bunu yok diyemeyiz.

Kendi belediye başkanlarına operasyon yapan hükümetin, kendini aklama adına chp li belediyeye operasyon yapması çok normal bir davranış şekli, bu operasyonla chp nin yolsuzluk yapanların üstüne gitmesine engel olunmaya çalışılmaktadır.

Önümüzdeki seçimde vatandaşa “biz tertemiziz, kendi belediye başkanlarımızı istifa ettirip chp li başkanları görevden aldık” diyecekler.

Kendi belediye başkanlarını görevden alma gerekçeleri parsel parsel satış değil, metal yorgunluğu olurken, chp li belediye başkanlarını yolsuzluk suçlamasıyla görevden alıyorlar, burada amaç “bakın yolsuzluk yapan chp” diyebilmek.

Akp nin bu tavrında anlaşılmayacak bir şey yok, burada chp li olduğunu söyleyen ama “daha operasyonun devam edeceğini ve iki belediye başkanının daha görevden alınacağını” söyleyen akp nin önünü açmaya çalışan troller var. Bunların amacı toplumu hazırlamak, “bakın akp bizimde beklediğimiz bir operasyon yapıyor, hatta iki belediye başkanının daha görevden alınmasını bekliyoruz” diyerek akp nin piar çalışmasına destek oluyorlar.

Bazılarının işi daha ileri götüreceğinden zerre şüphem yok, bunlar amacı partiyi ileriye taşımak değil, parti üzerinden daha fazla nasıl ileriye gidebiliriz hesapları. Ben bunlara menfaat çetesi diyorum.

Bunların dini imanı, kendi çıkar hesabı.

Gün birlik günüdür, gün taraf olma günüdür.

Bugün Battal İLGEZDİ’yi alan, yarın Yılmaz BÜYÜKERŞEN’i alacaktır.

Yarın BÜYÜKERŞEN’i alan, ertesi gün sayın kılıçdaroğlu’nu alacaktır…

İlk andan itibaren olaya sahip çıkan İstanbul il başkanı Sayın CANPOLAT’ı kutluyorum.

Chp içinde trollük yapan ve kendilerini chp li gösterenleri de lanetliyorum

 

 

You may also like