Anasayfa Genel Siz aldığınız bağışları nerelere verdiniz?

Siz aldığınız bağışları nerelere verdiniz?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, eski Belediye Başkanı Sayın Selami Değirmenci’nin verdiği röportajı okudum, Sayın Başkan halen 1990 larda kalmış olacak ki o dönemlerden örnekler veriyor.

O zaman bizde o dönemlere ait sorular soralım.

Sayın Başkanım 3 Dönem Belediye Başkanlığınız ne kadar bağış aldınız?

Kişiye özel yaklaşık 5 Bin Dönüm kişiye özel İmar Düzenlemesi yaptınız, o dönem ki meclis tutanakların da konuşulanlar var, buradan alınan bağışlarla hangi projeleri gerçekleştirdiniz?

Başkanlığınız dönemlerinde Bulgaristan da Şirket kurdunuz mu?

Ekrem İmamoğlu’nu hainlikle suçlarken, sizin İki kez parti içi mücadeleyi bırakıp CHP ye seçim kaybettirmenizi nereye koyacağız?

“İmamoğlu Hain, Kılıçdaroğlu başarısız” diyorsunuz sizin Genel Başkan adayınız kim, Yoksa Mezardan Baykal’ımı getireceğiz?

Melih olmaz, Doruk olmaz, Bora hiç olmaz, Özcan seçim kazanamaz, siz aday olurmusunuz?

Bahsettiğiniz aday adayları Silivri de seçimi kazanacak potansiyele sahip kişiler, bu bahsettiğiniz kişiler bir araya bölünmediğinde Tayyip Erdoğan Silivri de aday olsun seçimi kazanamaz ama içlerinde birisi geçmişte olduğu gibi başka partinin adayı olsun işte o zaman seçim kazanılamaz.

“Armut piş, ağzıma düş” diyerek aday olunmaz.

Siz parti üyesi değilsiniz buna rağmen bir adayınız varsa çıkarın ortaya kazansın!

İhraç edilen 45 kişiden bahsediyorsunuz, şayet seçim kazanmanın şartı bu 45 kişiye kaldıysa CHP ölmüş ağlayanı yok.

İhraç edilen 45 kişi bu partiye ihanet etmişlerdir, ihraç sebebi budur.

Özcan Işıklar döneminde kişiye özel tek bir İmar düzenlemesi kanunen mümkün değildir, ama sizin döneminizde yasal engel yoktu.

2019 Seçimlerinde “Elimde belge yokken herşeyi söyledim, şimdi elimizde belge var” diyorsunuz? Bu belgeleri nereden ve nasıl temin ettiniz? Yoksa gölge Belediye Başkanlığımı yapıyorsunuz?

Şayet bahsettiğiniz tarzda içinde yolsuzluk olan bir belge varsa neden bunu Savcılığa vermiyorsunuz?

Sayın Başkanım, kazandığınız son seçimde aldığınız oy 5.763 bugün seçim kazanmak için bunu 10 katı oy almak gerekiyor, Kale Mahallesi ve Piri Mehmet Paşa Mahallesinde seçim kazanmakla bugün kü Silivri de seçim kazanmak aynı şey olamaz,  sizin döneminizde ahbap çavuş ilişkileriyle seçim kazanılabiliyordu o devirler çok eskide kaldı, dolayısıyla yaptığınız yorumlar da çok demode artık.

Sayın Başkanım size bunlar gibi daha bir çok soru sorabilirim, kesip biçme olmasın diye bunları size canlı yayında sormak isterim.

Uygun bulduğunuz her zaman sizinle canlı yayın yapmaya hazırım.

You may also like