Anasayfa Köşe Yazarlarımız Siyaset çöplüğünde yer var!

Siyaset çöplüğünde yer var!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, beş gün sonra sandık başına gideceğiz, bu seçim sıradan bir seçim değil, vereceğiniz oy iktidarın uyguladığı ekonomik politikalara, beceriksiz dış politikaya, mahalle kabadayısı edasıyla yönetilen iç politikaya onay verip yada vermeyeceginiz bir seçim olacak.

17 yıldır ülkeyi yönetenler bu seçimde onay aldıklarında Biber 25 tl, Soğan 8 tl, Suriye’li muteber vatandaş, mafyatik tipler ise racon kesecek, bizler daha refah içinde! Daha güven içinde! Mutlu mesut yaşayacağız!

2023 hedefinde Arap var, domates yok, silah var, biber yok, Katar var, Türk yok. Bu seçimde kullanacağınız oy, yok olanları var etmek için çok büyük değer arzediyor.

Hükümet Medya ve Devlet gücünü arkasına almış vaziyette, bununla yetinmeyip Türk Milliyetçiliğinin koca çınarını kandırıp yanına çekti, tek amaçları foyaları ortaya çıkmasın.

Tüm bunlara rağmen başarılı olamayacağını anlayan hükümet Rahmetli Bülent Ecevit’in binbir emekle uçurduğu Ak Güvercini kafesledi, kuş kadar beyni olması verilen bir avuç buğday’a tav olmasına yetti.

Düne kadar varlıkları bile şaibeli olan bu parti Yerel seçimler için yeniden sahaya sürüldü, (son genel secimlere sokulmadı) bu partiye çok önemli bir görev verilerek kafası karışık CHP seçmenini kafeslemek, kendileri bir avuç (Arpa) ya kafeslenmis olan bu Parti aynı kafese CHP seçmenini cekmeye çalışıyor, düşünen, sorgulayan CHP seçmeni bu tuzağa düşmeyecektir, siyaset eskileri sizleri kullanarak son vurgunlarını yapma peşinde, bunlara oyuncak olmayın, bunlar secilemeyeceklerini çok iyi biliyorlar amaçları Cumhur ittifakına seçim kazandırmak, bu amaçlarına ulaşabilirlerse, rant ortağı olup Silivri’nin parsel parsel satılmasına ortak olacaklar.

 

You may also like