Anasayfa Köşe Yazarlarımız Sinkaf sahibine yakışır

Sinkaf sahibine yakışır

kadirkoc

Sevgili okurlarım,  adı üzerinde yerel seçim, 1 Nisan itibarıyla bu İlçede beraber yaşamaya devam edeceğiz, çarşıda, pazarda yüzyüze bakıp selamlasacagız, kısacası bu Kasaba hepimizin,  Adaylar dillerine hakim olacak, Adayların taraftarları dillerine sahip olacak.

Sokakta geziyoruz bir çok insan yolumuzu çevirip fikirlerimizi soruyor, aklımız erdigince, dilimiz döndüğünce cevap vermeye çalışıyoruz ama bazı kendini bilmez embesiller kendilerini sinkafla ifade ediyor ki bu yazıdan sonra bizzat aynı sinkafla cevap vereceğim.

Ulan embesil, ulan geri zekalı, ulan fikir özürlü sende olandan köpek te var, eşek te var, o hayvanlar bile onu ağızlarına almıyor, sen insan görünümlü asalak, sen hayvan bile değilsin.

Ben tarafım, Sayın Selami Değirmenci, Sayın Volkan Yılmaz tarafı değilim ama her kim bu iki kişiye benim yanımda sinkaflı konuşur ise aynı üslupla cevap vereceğim.

Biz en iyiyi seçme peşindeyiz, her aday da en iyiyi yapma ideallerini ortaya koyuyor, kimse çıkıp ta bu kişilere hakaret edemez.

Bunlar provakatör, bunlar menfaat budalası, bunlar asalak, buradan Sayın Özcan Işıklar’a, Sayın Selami Değirmenci’ye, Sayın Volkan Yılmaz’a çağrı yapıyorum taraftarlarınızı susturacak olan sizlersiniz, bu küfürleri edenler sizlere oy getirmez aksine size sempatiyle bakan insanlari sizden uzaklaştırır, halk toplantılarında bu uyarıları yapmanız en başta size artı değer katar.

Umarım Sayın adaylar bu uyarımı dikkate alır, almayan kişiler kendilerine edilen sinkaflı küfürleri kabul ediyor anlamı çıkaracağım, şimdilik bu kadar.

You may also like