Anasayfa Genel Şimdi ayrışma zamanı değil

Şimdi ayrışma zamanı değil

kadirkoc

Sevgili okurlarım, iktidarı almamıza 27 gün kaldı, şimdi birlik olma zamanı daha fazla kenetlenmeliyiz.

Cumartesi Milletvekili adaylarımız Silivri de sahaya çıktı, Bora Balcıoğlu’nun sahada olmamasıyla alakalı spekülasyon yapıldığını izledim, bu tavır son derece yanlış, “Doruk Bulut la gezmiyormuş ve önümüzdeki dönemin Adayı Melih Yıldız olacakmış” bugün bunları konuşmanın zamanımı kardeşim.

Bora Balcıoğlu aynı zamanda İBB Meclis Üyemiz ve İstanbul da görev aldığı zamanlar oluyor, elbette her zaman Silivri de bulunamadığı zamanlar olacak.

Yerel seçim süreci başlasın bu konuları o zaman konuşuruz, bugün bunu konuşmak partiye yapılan bir kötülük.

Yerel seçim süreci başlasın, aday adayları ortaya çıksın elbette parti içi demokrasi işleyecek ve bir aday adayını destekleyeceğiz ama Adayımız açıklandığında etrafında kenetlenip yerel seçimi de kazanacağız.

Kimseyi dışarda bırakmamalıyız, bu süreçte Selami Değirmenci yi, İsmet Kirazpınar’ı Mümin Tuğlu yu mutlaka kampanyaya dahil edelim.

Ben geçtiğimiz dönemde Bora Balcıoğlu’nun karşısında saf tuttum ama geldiğimiz noktada sırt sırta mücadele veriyoruz ve vereceğiz de.

Cumhurbaşkanlığında Bay Kemal’i seçeceğiz ondan şüphem yok ama medarı iftiharımız olan Doruk Bulut’u da Meclise yollamalıyız ve hep birlikte gece gündüz çalışmak zorundayız…

 

You may also like