Anasayfa Genel silivrispor’a bu düşmanlık neden

silivrispor’a bu düşmanlık neden

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Akgün Duru artık konuşmayı bıraktı çığlık atıyor, bu çığlığa sessiz kalmamalı, Akgün Duru yu sever yada sevmezsiniz ama aldığı sorumluluğa saygı duyarak herkes elinden gelen desteği vermeli.

Silivrispor hepimizin, seçimden seçime hatırlayıp, başarılı sonuçlardan sonra gövde gösterisi yaparak destek olunmaz.

Akgün Duru kulübün hakkını savunuyor “Bize ait olan gelirlerimizin ne kadarını bize vereceksiniz bunu bilelim, ona göre bütçe yapalım” diyor çok haklı.

Kulübün gelirlerine saçma sapan sebeplerle el koydunuz, daha o günden belliydi niyetiniz bunu kimseye anlatamadık, geldiğimiz noktada kulüp 5 10 kişi olmasa sahipsiz kalacak.

Sevgili Volkan Yılmaz bu kulübe bir kinin mi var, veya üzerinde bir hakkın alacağın mı var  şayet öyleyse verelim borcumuzu ver hakkımız olan parayı.

Geçmişte bu kulüpte top oynadım diyorsun alacağın kalmış olabilir bunu anlayışla karşılarız ve veririz alacağını bugün kü değeriyle sonuçta amatör top oynadın öyle ağım şahım topçuda değildin bu günkü değeriyle 100 Bin verelim helalleşelim.

Kulübün elindeki Çay Bahçesini “usulsüz verilmiş” diyerek aldın, kendi yandaşlarını ihalesiz çay bahçesi dağıtıyorsun , versene bu çay bahçelerini Silivrispora seni alkışlayalım.

Benim şahsi fikrim bu kulübe çok büyük kinin var.

Dün Amatör kulüp başkanlarını toplamış kahvaltı vermişsin tamam ağanın eli tutulmaz verebilirsin ama o kahvaltının  parasını da Silivri halkı veriyor.

Oraya gelenler güya Silivri li, sorsanıza kardeşim ” Silivrispora neden hakkını vermiyorsunuz” diye, Amatör Kulüplerde spor yapan çocukların hedefi bir üst lige çıkıp kendilerini geliştirmek, bir basamak yukarı çıktığında bu hedefin başında Silivrispor olacaktır.

Öyle restoranlarda, boş beleş insanlara, bol keseden atmakla Şehrin Emini OLUNMUYOR.

Nerede bu şehrin akil insanları, nerede “yanlış yapıyorsun Başkan” diyecek gazetecileri.

Konuşmaz babam konuşmazlar, ayda aldıkları üç beş kuruş hepsini konuşmaz yapar, Başkanda kulübün hakkı olan en az İki Milyon parayı vermez bu Üç Beş beleşçiyi adam başı Bin Lira verir susturur.

İşte geldiğimiz nokta budur.

Akgün Duru konuşur, avazı çıktığı kadar bağırır ama o kadar sağır olmuşlar ki duymazlar işitmezler.

Statü gereği bu kulüp ikinci olursa ligden düşme durumu söz konusu ve bu kulüp düşerse bunun tek müessibi olacak kişi Volkan Yılmaz’dır…

You may also like