Anasayfa Asayiş Silivrispor yok edilmek isteniyor

Silivrispor yok edilmek isteniyor

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri Belediye Başkanı çok önemli bir hizmete imza atıyor!

Bir Yıldır Boya yapmak dışında yeni hiçbir vizyon ortaya koyamayan Volkan Yılmaz, var olan hizmetleri sürdürmenin yanı sıra Silivrispor’un gelir kaynaklarını keserek nereye varmak istiyor merak ediyorum.

Silivri Belediyesinin elbette gelire ihtiyacı var, bunu inkar edecek kadar embesil değilim, Tarım Lisesi örneğinde olduğu gibi, buranın ayakta kalması için Belediye yeni gelir kaynakları yaratması gerekiyor.

Sayın Başkan belki yeterince bilginiz yok, Saklı Bahçe adlı yerin tapu sahibi Mustafa Can 4.500 metrekarelik bu araziyi İBB ye başvurup bağışlama teklifi yapıyor, karşılığında ise 900 metrekare otel ruhsatı istiyor, yapın 1.000 lik planları burayı Silivri Belediyesine kazandırın.

Yine aklıma gelen başka bir şey var.

Silivrispor kulubü siyasetin güdümüne sokuluyor ve buna sessiz kalan Taylan Güraslan Kurultay için Volkan Yılmaz la bir anlaşma yaptı ve sessiz kalıyor.

Volkan Yılmaz, Taylan Güraslan’a “sen rahat ol, sen Başkan olarak kalacaksın, ben sponsorluk adı altında sana destek vermeye devam edeceğim, kulübün resmi geliri olmadığı için kimse zaten aday olamayacak” diyerek Silivrispor’un geleceği siyasetin ellerine teslim ediliyor olabilir.

Kulübün en önemli gelir kaynağı elinden alınırken, Başkanın sessizliği bana bunu düşündürüyor.

Belediye Başkanı bunlara cevap veremeyeceğini biliyorum ama gelirleri elinden alınan Silivrispor Başkanı bunlara cevap verebilmeli, şayet vermiyorsa kulüp Başkanı ve Belediye Başkanı eliyle kulüp siyasetin emrine veriliyor demektir.

You may also like