Anasayfa Genel Silivrispor kongreye gidiyor

Silivrispor kongreye gidiyor

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivrispor iki sezon aradan sonra tekrar Üçüncü Ligde mücadele edecek.

Akgün Duru ve ekibi zor şartlarda büyük başarıya imza atarak kulübü ait olduğu yere taşıdı, her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Akgün Duru kongrede aday olmayacağını açıkladı, sebebini kendisine sorduğum da ” Ben üzerime düşeni yaptım, bu bir bayrak yarışıdır, manevi olarak yoruldum, kulübün menfaati için çekilmemin ve yol açmamın daha doğru olacağını düşündüm ama yeni gelecek yönetime maddi ve manevi her türlü desteği de vereceğim, bunu da buradan belirteyim” diyerek aday olmama kararını tekrar doğruladı.

Sokakta Akgün Duru’nun ceza aldığıyla alakalı konuşulanlar asılsızdır, Akgün Duru’nun aday olmasına engel bir ceza almışlığı yoktur, bunu da belirtmiş olalım.

Kongrede Nuri Çolakoğlu’nun aday olacağı konuşuluyor, bana göre de aday olmalı kulübün üst lige çıkmasında emeği inkar edilemez, bu görevi de layıkıyla yapacaktır, yönetimin içinden olması ayrıca bir avantajdır.

Şayet Sayın Çolakoğlu aday olmazsa benim bir önerim var, yine yönetimin içinden bir kardeşimiz Şahan Karakaş ta bu görevin üstesinden gelecektir, Karakaş Ailesinin Silivrispor’a yaptığı katkıyı gözardı edemeyiz, Şahan Karakaş efendi, düzgün ve gençlik ateşini içinde barındıran birisi, Nuri Çolakoğlu olmuyorsa değerlendirilmeli.

Kulübe Başkan olmak isteyen bazı insanların isimlerini duyuyorum, Silivrispor herhangi bir kulüp değildir öyle her önüne gelen Başkan olamaz, olmamalı.

Adı şaibelerle anılan birileri boşa heveslenmesin, burası Esenler, Bağcılar, yada Malatya değil biz kırk düşünür bir seçeriz benden söylemesi.

Şunu Belirtmeden yazıyı bitirmeyeyim, bu kulübün kurtuluşu şirketleşmekten geçiyor, bu gelirlerle bu kulüp zor yönetilir, bu dediğimi yukarıda yazdıklarımla karşılaştırıp Paradoks benzetmesi yapabilirler ama bu durumu ileriki yazılarımda açıklayacağım…

You may also like