Anasayfa Asayiş Silivrispor amatöre!

Silivrispor amatöre!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, sevgili Silivrispor sevdalıları, kızmak küsmek yok, Silivrispor amatör kümeye düşse bayram edecek olanlar var.
Futboldan anlayan, yada Silivrispor için bir tuğla koyanları ayrı tutuyorum.
Başarı yada başarısızlık nereden baktığınıza göre değişebiliyor.
Bana göre 10 maçtır yenilmeyen bir Silivrispor var, bu bana göre önemli bir başarıdır.
Bu akşam bir haber okudum, “Silivrispor yine berabere” diyor.
Bu tür neden atılıyor, açıklayayım, Taylan Güraslan yönetimi para saçmıyor, zaten ekonomi berbat, Silivri’li İş insanları takıma sahip çıkmıyor, Belediyeden geçmiş dönemlerde alınan desteğin %20 si bile alınamıyor, seyirci yeterince ilgi göstermiyor, Beleştepe seyirci anlamında tribünle yarışıyor.
Silivri de eli kalem tutan vampirler var, bunlara para verirsen kulübün kanını emer, vermezsen senin kanını emer, yaradılışı vampir kan emecek başka yolu yok.
10 maçtır 2 galibiyet 8 beraberlik var alan bir takım var ve takım iki maç kazansın play of potasında olacak ki, ben bunu istemem, bu takımın yeri şu anda 3.lig olması gereken yerde yani.
Takımda düşme korkusu yok, rahatız ama bazıları 300, 500 TL alamadığından olsa gerek, bu durumu neredeyse başarısızlık olarak niteleyecek.
Sertan hoca bu takımı 2.lige taşıdı, takımdan kovuldu, şu anda konuşan gazeteci çetesi tek kelime etmedi, çünkü nemalandıkları kişi izin vermedi, bugün ise yönetimde kimsenin nemalanamadigi birisi var, dolayısıyla “takım başarısız olsun, bizide doyuracak biri gelsin” derdine düşen embesiller tabiki “takım yine berabere kaldı” başlığı atacak.
Evet bu takım için 2.lig lüks, ama bölgesel amatör lig ise bittiğinin resmidir.
Bir kez olsun adaletli olun diyeceğim de, “ahlâkı olmayan insanlardan adalet beklemek malum yerde bakire aramak gibidir” diyerek sözlerimi noktalıyorum.
Silivri Marka Kent olacak sa, bu markanın en önemli degeri Silivrispor’dur…
Markamıza sahip çıkalım, Mutlu olalım.

You may also like