Anasayfa Genel Silivri’nin A Haberi oldun be!

Silivri’nin A Haberi oldun be!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri’nin Sesi İsimli İnternet Gazetesinin sahibi ve Yazarı Kaan Göktaş isimli gazeteciden bahsediyorum.

Kalemi güçlü olduğunu kabul ediyorum ama bu kalemi doğru kullanmayı bilmiyor yada bilinçli olarak çok açık ve taraflı yayın yapıyor.

Elbette hepimizin bir tarafı var ama yapılan doğru hizmetleri görmememiz anlamına gelmemeli bu tarafgirlik.

Kaan Göktaş en başta AKP düşmanı, AKP “Ayran beyaz” desin bu arkadaş “içine kömür düşmüş” diyecek kadar gözleri kör olmuş.

Bir de MHP ve Volkan Yılmaz düşmanlığı var ki gülünç duruma dürüyor kendini.

Volkan Yılmaz’ı bir çok konuda bende eleştiriyorum ama övgüyü hak ettiğinde de esirgemiyorum mesela Özcan Işıklar’ın başlattığı tarım projelerine sahip çıkarak büyütmesi alkışı hak etmiyor mu? yada Deprem gerçeğinin Ülkemizin ana konusu olmasından sonra Varnalı Konutları için verdiği mücadele alkışı hak etmiyor mu?

Ben biliyorum ki Varnalı Konutları için Mustafa Saral’a özel rica ederek ikna etti ve vatandaşların deprem güvenliğini sağladı ama sana göre Mustafa Saral Ak Partili, Volkan Yılmaz MHP li ve övmemek gerek!

Silivri de zaten bir Şizofren var elinden Özcan Işıklar’ı al yazacak bir şeyi kalmaz, sen Şizofren de değilsin ki aynı mantıkla Volkan Yılmaz düşmanlığı yapıyorsun, Volkan Yılmaz’ı sevmek zorunda değilsin ama yaptığı iyi şeyleri de arada gündeme getir ki inandırıcılığın olsun.

Gidip oturmuşsun Makedonya’ya önüne gelene yazıyorsun çiziyorsun, gel bunları Silivri de yaz yazabiliyorsan.

Dediğim gibi kalemin güçlü bunu halk adına, kamu adına doğru kullanmalısın, kamu adına görev yapmayla, halkı kandırmaya çalışmayı aynı görüyorsun anlaşılan.

Bu tarz yaptığınız haberlerle aslında en fazla tarafı olduğunuz görüşe zarar veriyorsunuz.

Sevgili Kaan Göktaş bunlar sana bir büyük tavsiyesi, “yok ben Silivri’nin Sesi değil, Silivri’nin A Haberi olacağım” diyorsan yapacak bir şey devam et…

 

You may also like