Anasayfa Genel Silivri Meclisine gittim

Silivri Meclisine gittim

kadirkoc

Sevgili okurlarım, çok uzun zamandır ilk kez Silivri Belediye Meclisini canlı izlemeye gittim, Sayın Başkan gündem Maddelerini bitirdikten sonra yaptığı hizmetleri anlatma ihtiyacı hissetti, bence iyi de yaptı.

2019 2024 Dönemi hizmet anlamında bazı eksikliklere rağmen verimli geçtiğini net bir şekilde söyleyebilirim, hele Başkanın viyadük projesinin yıl sonuna kadar bitirileceğini belirtmesine Silivri adına sevindim.

Millet Bahçesinin yerinin yanlış olmasına koyduğum şerh olduğu gibi durmasına rağmen buranında bitme aşamasında olması sevindirici.

Yine Ali Paşa ek hizmet binası ve Belediye Arkasındaki Katlı otopark, ek hizmet binası önemli bir hizmet bunları alkışlıyorum.

Burada hepsine değinecek değilim ama başka önemli hizmetleri de var Sayın Başkanın.

Sayın Başkan bu sunumu Bitirdiğinde Ak Sıralarından adını bilmediğim bir Meclis Üyesi söz alarak “Başkanım bu izlediğimiz 15 dakikalık sunum siz ve ekibinizin son 6 Ay da yaptıklarınız DOĞRUMU” diyerek inanılmaz bir gaf yaptı.

Yahu kardeşim sen İktidar Meclis Üyesisin bu hizmetleri CHP Gurubu  görmeyebilir hatta kasıtlı olarak görmek istemeyebilir bunu “DOĞRUMU” diyerek alaycı bir üslupla sorabilir de ama senin soruyor olman o koltukta boş boş oturduğun gerçeğini bize gösterir, yada kendi şahsi menfaatin için oradasındır veya yaptığın bir yanlıştan dolayı Başkana şirin gözükme çabasıdır. Ama ben o Meclise gelirsem en ufak detayı atlamam görür ve direk yüzünüze vururum.

Sen Meclis Üyesi olacaksın Belediyenin yaptığı hizmetlerden haberin olmayacak var mı böyle bir şey ya…

Böyle Meclis Üyeleriyle iş üretmek zorunda olan Volkan Yılmaz’a Allah kolaylık versin demekten başka bir şey gelmiyor…

You may also like