Anasayfa Köşe Yazarlarımız Silivri ittifakı

Silivri ittifakı

kadirkoc

Sevgili okurlarım,  siyaset tecrübe işidir doğru zamanda doğru adımları atarsanız başarı kendiliğinden gelir.

Özcan Işıklar tecrübeli bir siyasetçi bugün attığı adımları 5 yıl önce atmış olsaydı seçim kazanması imkansız ‘dı oysa bugün bu adımlar onu yeniden Belediye Başkanı yapıyor, akp siyasetinin tıkanıklığını çok net görüp öyle hamleler yaptı ki, şapka çıkarılacak satranç ustası kıskanır, rakipleri şu anda kıskançlık hastalığına yakalandı.

Mehmet Kurtarmış, Vahap Aras, Lütfü Vardar, Cabbar Doğan, bu isimleri ve diğer meclis adayları dahil seçim kazandıracak isimleri tek tek bulup meclisine dahil etti, yaptığı meclis listesi onu zirveye taşıyor.

Yazımın baslığında Silivri ittifakı dedim, geçmişte 8 siyasi partide aktif görev yapmış insanları bir araya getirip Silivri ittifakı kurmak kolay iş değil, Işıklar bunu başardı.

Mimar Sinan mahallemiz Kürt seçmen ağırlıkta olan bir bölgemiz bu mahallemizde böyle bir coşkuyu sağlamak ve salonun Türk Bayraklarıyla donatılması ayrica dikkat edilmesi gereken bir durum.

Biz bu Ülke de Kürt, Türk kardeşiz, gençlerin attığı “yaşasın halkların kardeşliği” sloganı önemliydi bizler etle tırnak olmuşuz neden Silivri seçiminde beraber hareket etmeyelim, bu Bayrak, bu Ezan, bu Toprak ve bu halklar hepimizin zenginliği.

 

You may also like