Anasayfa Asayiş Silivri hepimizin, ya Silivrispor?///GÜMÜŞYAKA YANLIŞ SEÇİM

Silivri hepimizin, ya Silivrispor?///GÜMÜŞYAKA YANLIŞ SEÇİM

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yaşadığımız şehre hepimizin sorumlukları var, burayı nasıl daha yaşanabilir, daha huzurlu bir şehre dönüştürürüz kafa yormalıyız.
Yaşadığımız şehrin en önemli markası olan Silivrispor yok olmaya mahkum edilecek, “sporcu Başkan, Silivrili Başkan” denilerek iktidara gelen Volkan Yılmaz, Silivri markasının en önemli gelir kaynaklarını alıyor, Hüseyin Turan tarafından tahsis edilen, Özcan Işıklar tarafından devam ettirilen tahsis, sporcu başkan! Tarafından kulübün elinden alınmak üzere.
Nerede silivrispor taraftarı, nerede bu şehrin sivil toplum kuruluşları, nerede siyasi partiler,nerede yıllardır kulüpten reklam adı altında para alan gazeteciler nerdesiniz.
Yazıklar olsun güce tapanlara, Silivri Belediyesinden alacağınız 300 TL bir şehrin geleceğinin karartılmasına göz yummaya değer mi?
Taylan Güraslan yönetiminden GÜR bir ses bekliyorum, ASLAN gibi arkasında duracak Silivrspor sevdalılara ayağa kalkacaktır.

GÜMÜŞYAKA YANLIŞ SEÇİM
Malum korona virüs çok can alıyor, İBB nin işgüzar Mezarlıklar Müdürlüğü kimseye sormadan danışmadan “Gümüşyaka aile mezarlığını korona virüs sebebiyle hayatını kaybeden insanlara açmış”, yeni bir mezarlık oluşturulmasına gücünüz yetmiyormuydu.
İBB de 6 tane Silivri meclis üyesi var, bunlara danışmalısınız, CHP Silivri İlçe Başkanlığı var, bu tür hizmetleri yapmadan önce buraya bilgi vermelisiniz.
“Birlikte yöneteceğiz” diyerek geldiniz İlçe Binamıza uğramayı zul kabul ediyorsunuz, sizi o makama getiren CHP Silivri İlçe Başkanı ve üyeleri, İyi Parti Yönetimi ve üyeleri canları pahasına sizi o makamlara getirdi, haddinizi bilin.
Saraçhaneden Silivri yi, Tuzlayı yönetemezsiniz, Çatalca ya hükmedemezsiniz.
Artık yeter, sizlerin işgüzarlığı yüzünden bu partilerin örgütleri zor durumda kalıyor.
Bizleri görmezden gelerek karar alanları, zamanı geldiğinde biz hiç görmeyiz…
Danışın
İstişare edin
Adam gibi yönetin

You may also like