Anasayfa Asayiş Silivri Devlet Hastanesi, Silivrispor Tesislerinde

Silivri Devlet Hastanesi, Silivrispor Tesislerinde

kadirkoc

Güraslan; “ Tesisleri Kaymakamlık ve Bakanlığı hizmetine açmaya hazırız”

Tüm dünyayı olumsuz yönde etkileyen Corunavirüs salgınına karşı yapılabilecek en güzel destek için Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan tüm tesisleri Kaymakamlık ve Sağlık Bakanlığının kullanımı açabileceklerini belirtti.

Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan; koronavirüs salgınına karşı mücadele kapsamında istenildiği an kulüp tesislerini Sağlık Bakanlığı’na ve ilçe kaymakamlığımız tarafından kullanımına alabileceklerini belirtti. Türkiye’de ve dünyada çok hızlı bir şekilde yayılan koronavirüs salgını için Silivrispor’dan örnek olacak ve örnek alınması gereken bir çağrı geldi. Silivrispor Kulübü Başkanı Taylan Güraslan, ülkede vaka sayısının hızla arttığı ve tüm dünyanın alarma geçtiği koronavirüs salgını için Silivri Stadı içinde bulunan tesislerinin istenildiği an kurumlarımızın hizmetine tahsis edilebileceğini söyledi.

VİRÜS İLE SAVAŞTA BİRLİKTELİK ÇOK ÖNEMLİ
Başkan Güraslan açıklamasında; “Silivri Stadı içinde hali hazırda kullanımda olan tesislerimiz için de 10 oda, bir yemekhane, bir mutfak, bir toplantı salonu bulunuyor. Bu alanın kullanımı için tüm görüşmelerimizi yaptık. İlçe Kaymakamımız Ali Partal ile irtibat halindeyiz. Kendilerine durumu ilettik ve beklemeye başladık. Dünya genelinde yaşanan bu trajik durum bizleri de derinden etkilemiştir. Virüs ile savaşta birlikteliğin ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Ülke genelinde adeta bir seferberlik ilan edilmişken bizler seyirci kalamazdık. Her türlü fedakarlığa hazırız, ülke olarak hep birlikte mücadele edersek bu illetten kurtulabiliriz” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu açıklamadan kısa süre sonra Silivri Devlet Hastanesi Başhekimi tesislere gelip incelemelerde bulundu ve tesislerin sağlık çalışanları için uygun ortam olduğuna karar vererek Taylan Güraslan’a teşekkür etti.

You may also like