Anasayfa Köşe Yazarlarımız Silivri Belediye Başkanı yalan mı söyledi?

Silivri Belediye Başkanı yalan mı söyledi?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, 31 Mart seçimlerinde Volkan Yılmaz ve ekibi “450 mılyon borç” uzerinden algı yaratmaya çalıştılar, gerçek öylemi’ydi tabiki hayır, gerçekler er yada geç ortaya çıkıyor, Silivri Belediye’nin borcu 230 Milyon tl olduğu ortaya çıktı.
Bu borç alacaklar hariç
110 Milyon Silivri Belediyesi alacaklı, geriye kalan 120 Milyon tl, mahsuplaşma oranı yaklaşık 100 Milyon t, kaldı geriye 20 Milyon tl.
Sevgili okurlarım, Silivri Belediyesi nüfus oranına göre en az borçlu belediyelerden bir tanesi, üç beş çakal 450 Milyon diyerek sizleri kandırdı, Sayın Özcan Işıklar bu kısmı önemsemedi, çakal takımı algı yarattı, Volkan Yılmaz da propagandasını çakalların algısıyla yürüttü.
Şimdi gerçekler ortaya çıktı, yalan üzerine propaganda yapılmış, Silivri Belediyesinin borcu yok gibiymiş.
Beni rahatsız eden durum asıl olarak CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi arkadaşların tavrı, benim gördüğüm bu gerçeği CHP li Meclis Üyeleri göremiyor, arkadaşlar siz muhalefet temsilcilerisiniz ona göre strateji belirlemelisiniz, sizler bizi temsil ediyorsunuz, biz iktidarı kaybettik, siz muhalefetsiniz, sizin çalışmalarınızla biz iktidarı, yani hakkımız olanı alacağız, siz bize önderlik etmelisiniz.
Bu işi layığıyla yapmayacaksınız şimdiden istifa seçeneğini masanıza koyun, Işıklar dönemi borçsuz denecek kadar gibiyken, suskun kalmanızı anlayamıyorum…

You may also like