Anasayfa Köşe Yazarlarımız Şık olmadı Erdoğan

Şık olmadı Erdoğan

kadirkoc

Sevgili okurlarım, dün Erdoğan Avrupanın en büyük doğalgaz depolama tesisini açmak açmak için Silivri ye geldi.

Erdoğan’ın geleceği haftalar öncesinden belliydi ama Ak Parti Teşkilatı son gün duyurusunu yaparak adeta Erdoğan’ı manipüle etti, alanda Esenler Gençlik Kolları “Esenler seninle gurur duyuyor” diye bağırırken, Silivri’den katılan az sayıda insan dinliyordu, hatta bazı Meclis Üyeleri ve yöneticiler bile ortada yoktu.

Ak Parti Erdoğan’ı görmezden gelirken, ittifak ruhuna uygun olarak MHP ve Ülkü Ocakları neredeyse tam kadro oradaydı.

Volkan Yılmaz onlarca otobüs tahsis ederek ve mobil ikram araçları ile sabahın ilk saatlerinden itibaren oradaydı.

Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan ve Enerji Bakanı Volkan Yılmaz’ı alanda neredeyse yok saydı dersem yanlış olmaz.

İttifak Belediyenizin olduğu önemli bir proje açılışı yapıyorsunuz, size lojistik anlamda en büyük desteği sunan Belediye Başkanına bir teşekkürü çok görüyorsunuz, olmadı Fatih Dönmez, olmadı Erdoğan.

Volkan Yılmaz bir çok konuda elinden geleni yapıyor ama karşılığını tam olarak alamıyor, kendi yakın çalışma ekibi yapılanları anlatmak için cansiperhane mücadele verirken Ak Parti cenahı sessizce izlemekle yetiniyor.

Diyelim ki Volkan Yılmaz başarılı olamadı, bu durum size de eksi yazacak sevgili Ak Partili arkadaşlar.

Şunu diyebilirsiniz “Ama Volkan Yılmaz bize yeterli desteği vermiyor, hatta bir Başkan Yardımcılığını bile çok gördü” Volkan Yılmaz en baştan “Siyasi Başkan Yardımcılığını kullanmayacağım” dedi, “kimseye ayrıcalık tanımayacağım” dedi, bu durumu ben bile eleştirdim ama sonuçta saygı duydum çünkü “Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır” doğdu yada yanlış ama bu yiğidin tarzı bu.

2024 Seçimlerinde Volkan Yılmaz tekrar aday olacağını beyan etti, ittifak devam ettiği sürece sisinde adayınız Volkan Yılmaz olacak, olası bir seçim kaybında sizde o kaybın ortağı olacaksınız, nasıl seçim kazanıldığında “biz kazandık” dediyseniz yarın size “”siz kaybettiniz” denilecektir.

Benden söylemesi….

You may also like