Anasayfa Asayiş Sibeso seçimleri üzerine…

Sibeso seçimleri üzerine…

kadirkoc

Silivri birleşik esnaf ve sanatkarlar odası başkanı seçimleri varmış, mevcut başkan Nuray KOÇER’le beraber Alparslan çalışta aday, esnaf olmadığım sadece dışarıdan izlemekle yetineceğim bir süreç olacak. Osgb konusu baki kalmak kaydıyla bu konuda tabii ’ki birkaç kelam edeceğim.

Her ne kadar Nuray Koçer’le yakınlığım olmasa da geçmiş dönemde hizmetlerini yakından takip ettim.

İlk dönemi olmasına rağmen sayın başkan verimli çalışmalar yapmış bir arkadaşımız, her yere yetişmeye çalışan bir görünümdeydi.

Kendime ilke edindiğim bazı prensiplerim var.

Bir konuda ya yazmam, yazdığım konuda’da sonuna kadar arkasında dururum.

Bazılarınız eminim şunu diyecektir, “Nuray Koçer kulağını çekti bak nasıl geri adım attı”, umurumda değil diyebilirsiniz çünkü ben kendimden eminim. Sayın başkanda kendisinden emindir.

Alparslan çalış beyi tanımam ama Nuray BAŞKAN bir dönem daha bu makamda kalmayı sonuna kadar hak eden çalışmalar yapmıştır.

İlk dönemi olması hasebiyle bazı hataları elbette olmuş olabilir, ülkeyi yönetenlere 15, 20 yıl verildiği yerde, sibeso’yu yöneten Nuray KOÇER’in bir dönem daha anasının ak sütü gibi helalidir.

Yeni dönemde Nuray başkanın çok daha verimli çalışacağından eminim, bunu dememdeki görüşüm sayın başkanın resmi kurum ve kişilerle uyumlu çalışması sebebiyledir.

Esnafın önünü açması gereken bir kurumda her dönem macera aranmaz, sayın başkan uyum sorunu olmaması sebebiyle yeni dönemde önemli projelere imza atabilecek görüş ve vizyondadır.

Siz bakmayın bazı yazıcıların üzerine hergün polemik üretmesine, onların derdi reklam yani mama. O sebepten başkanı karalama kampanyası sürdürüyorlar.

Son sözüm; başkan bir dönem daha kalmayı hak ediyor, mevcut başkanın kalması Silivri esnafının çıkarına olacaktır.

You may also like