Sevgili okurlarım, Bugün İlçemizin önemli bir değerinden bahsedeceğim.

Hakan Kocabaş son derece başarılı ama çok göz önüne çıkmadan hizmet ediyor, geçtiğimiz günlerde İstanbul Enerji AŞ ile işbirliği protokolü yaparak sanayici için önemli bir yaraya parmak bastı.

Yine 8 Mart’ta kadınlarımıza dair etkinlik yaparak toplumsal duyarlılığını ortaya koydu.

Bir insan ancak bu kadar mütevazi ve beyefendi olabilir, hiçbir polemiğin içine girmeden bu derece özgül ağırlığı olan insan az bulunur.

Eğitim camiası için Hakan Kocabaş ilk kapısı çalınacak insan olarak düşünülüyor, bu durum onun ülkesine ne derece bağlı olduğunu gösteriyor.

Yine Silivrispor ve Amatör Kulüplere verdiği destek ise takdire şayandır.

Silivri SİAD Üyeleri Toplamda 18 Bin kişiye istihdam sağlayarak insanların bu zor dönemlerinde bir nebzede olsa nefes almasına sebep oluyor.

Hakan Kocabaş ismini daha çok duyacağımız zamanlar elbette gelecektir, çünkü Hakan Kocabaş gibi isimler mutlaka birilerinin dikkatini çekecektir, işinde ve yönettiği dernekte bu derece başarılı olan birini kimse olduğu yerde bırakmaz çok daha yukarılara taşır.

Hakan Kocabaş ismini uzun zamandır takip ediyorken yüzyüze çay dahi içmediğim bir İş İnasını olarak bu satırları yazıyorum, kendisini verdiği hizmetler üzerinden tanıyorum, bu durumu da not olarak düşmek gerekiyor.

Başarılar SİAD, başarılar Hakan Kocabaş….

Huryol Haber