Sevginar sali

kadirkoc

sevgili okurlarım. İstanbul sözleşmesinin konuşulduğu bu günlerde başarılı bir kadın olarak gördüğüm Sevginaar hanımı yazmak istedim.

Çok yakın değiliz, bir kahve içimi sohbetimiz yoktur, ama uzun yıllardır yazılı matbuat çıkarmak öyle her babayiğidin başaracağı iş değildir.

Silivri gibi bir ilçede basın üzerinden ayakta kalmak kolay iş değildir.

Eşi rahmetli olduğunda bir çokları Hür Haber’in kapanacağını düşünüyordu, oysa kapanmak bir yana çok daha fazla gelişti Hür haber.

7 yıl bir bayanın bu piyasada ayakta durması çok zordur, kendisini kıskananlar elbette var, klasik kadın kıskanması değil bu, meslektaşı olan kadınlar kıskanıyor o tamam da, meslektaşı olan erkekler daha fazla kıskanıyor.

Kendini geliştirmekten uzak kişilerin Sevginar hanımı kıskanmalarındansa örnek almaları gerekir, adı hiç bir şaibe de olmadan kadınsal bir duruş sergileyerek sadece işine odaklanması bile önemli bir duruştur.

Adı hiç bir zaman tehditle şantajla anılmamıştır, sadece benimsediği işi ve ilkeleriyle var olan bu kadını alkışlamak gerek.

Sevgili Silivri li kadınlar, örnek almanız gereken birisidir Sevginar hanım, 7 yıl önce eşini kaybettiğinde sızlanmadı, acısını içine gömerek bir varoluş hikayesi yazdı ve başardı, kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum…

Türk kadını isterse başarır.

You may also like